Lista ocen Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW 2008-2010 (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Obwieś
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Ze względu na zalecane "docieranie " silnika stwierdzam ,że do prędkości ok 100 km/godz wyciszenie jest przyzwoite i daje możliwość zarówno rozmowy jak i słuchania radia . Podobno w wersji z silnikami DCi zastosowano dodatkowy dywanik wyciszający w komorze silnika ? Samochód ma załozone opony zimowe , które z natury sa głosniejsze w uzytkowaniu
~Ammianus
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Tutaj mam mieszane uczucia. Jest to mój pierwszy diesel, więc za dużego porównania nie mam. Kierowcy, którzy dieslami jeżdzą, chwalą sobie cichą pracę silnika, oraz wyciszenie kabiny. Dla mnie auto powyżej 100km/h pracuje głośno. Ale to już urok diesli, jak sądzę.
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Wyciszenie auta wręcz fatalne.Firma aby zaoszczędzić parę zł.zostawiła żywe blachy,gdzie każde ziarenko piasku spod koła słychać.PORAŻKA
~wat999@interia.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Niektórzy narzekają że słabe a ja sie nie czepiam bo w Pandzie wcale lepiej nie było, a może i głośniej
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Bardzo złe wręcz fatalne.Jak wyjdzie gwarancja wyciszę sobie sam we własnym zakresie.
~Tomek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Do 110 km/h jest cicho, później nie co mniej, ale i tak jest znośnie.
~KAŚKA
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Oj tragedia...głośny niemiłosiernie.Człowiek wychodząc z auta dopiero odpoczywa.....
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Muszę zaglądnąć pod spód,bo jazda na mokrej drodze to każdy piaseczek słychać.
~Seba899
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Mogło by być lepsze ale nie jest aż tak żle.
~Waldek
myślę ,że OK