Lista ocen Dacia Sandero II (37) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Sce 73KM 54kW
Niestety, ale wyciszenie dość słabe, zwłaszcza powyżej 140 km. Ale nie tylko Dacia ma ten problem. Wszystkie samochody segmentu A i B tak samo !
~Paweł
Stepway Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
No limuzyna to to nie jest do 120 ok potem hałas zaczyna trochę męczyć ale myślę że nie odbiega bardzo od innych samochodów klasy b
~Konrad
Hatchback 5d Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Tragedia, do 100 jeszcze jako tako potem trzeba krzyczeć, wyjazd z centralnej Polski nad morze po autostradzie męczy strasznie.
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Sce 73KM 54kW
Wyciszenie nie jest ja w klasie premium i tutaj widać różnicę 10 tyś zł w cenie samochodu. Do 110 nie ma problemu.
~LeszekW
Stepway 1.5 dCi 90KM 66kW
Słychać silnik nawet przy niskich obrotach, im wyższe obroty tym gorzej.. Plastiki trzeszczą na nierównościach.
~RMak
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Dla prędkości miejskich - wystarczające. Przy jeździe dynamicznej lub na autostradzie hałas może zacząć być dla wielu osób uciążliwy.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Przeciętnie w tej klasie a za taką cenę dobrze. Ale trochę jest za głośno jak sie przekroczy 110 km/h a po 140 km/ robi się ciszej :)
~Paweł
Stepway Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Nie jest źle ale przy dużych prędkościach na autostradzie mogło by być odrobinę ciszej.
~Wasylek
Stepway Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Bardzo dobrze- tutaj jestem naprawdę zaskoczony. Nawet przy 140km/h można swobodnie rozmawiać.

Usterki Dacia Sandero II

Dacia Sandero II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gufer
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Już wcześniej pisałem że jest bardzo głośno powyżej 100 . Może wersje mocno wyposażone są lepsze .