Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (126) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 215 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qwe
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
doskonale (ocena: 5) ocena 5 dobrze (ocena: 4) ocena 4 przeciętnie (ocena: 3) ocena 3 źle (ocena: 2) ocena 2 bardzo źle (ocena: 1) ocena 1 Układ jezdny doskonale (ocena: 5) ocena 5 dobrze (ocena: 4) ocena 4 przeciętnie (ocena: 3) ocena 3 źle (ocena: 2) ocena 2 bardzo źle (ocena: 1) ocena 1 Widoczność doskonale (ocena: 5) ocena 5 dobrze (ocena: 4) ocena 4 przeciętnie (ocena: 3) ocena 3...
~AR2R
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Doskonale ogrzewanie -niestety rowniez latem/!!!/To moj najgoretszy samochod.Zdarzylo mi sie pozostawic go na parkingu kolo zamku w Ksiazu na 3 godziny i juz nie wychlodzilem go do Chelma,/ponad 500 km/ pomimo,ze juz w Swidnicy umylem go na myjni zimna woda i 6-krotnie stawalem w lesie na "wietrzenie".Katalizator w tym aucie moze upiec kazda ilosc duszyczek.GORACO polecam zmarzluchom.
~daVid
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jeszcze nie spotkałem się z autem które pomimo braku klimatyzacji ma tak wydajny układ zarówno chłodzenia jak i ogrzewania. Są pewne słabostki jak np ogrzewanie tylnej szyby (jest za słabe) ale jest to stare konstrukcyjnie auto które jako nowe było tanie wiec nie ma co się czepiać.
~Espero97\'
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
niestety w moim samochodzie nie posiadam klimatyzacji więc w lecie nawiew nie daje przyjemnego chłodu, poza tym długo trzeba czekać po włączeniu silnika aż zacznie dmuchać w miarę chłodne powietrze. Podobnie w zimie, długo trzeba czekać zanim samochód się nagrzeje
~ert
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
grzeje solidnie, klimatyzacji nie mam. Pewnie dla tego jak tylko zrobi sie zimo, albo deszczowo, albo wilgotno, niemal cały czas muszę perswadować szybom za pomocą dmuchawy żeby dały spokój z zaparowywaniem. Na szczeście na "1" dmuchawa tylko cichutko szeleści.
~gandhi
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Powoli sie nagrzewa, w czasie zimy odparowac szyby to graniczy z cudem :) Jak już sie rozgrzeje to na przodzie gorąco z tyłu ludzikom zamarzają konczyny. MINUS NAJWIEKSZY - brak jednoczesnego nadmuchu na twarz i nogi.
~profi_13@interia.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
trochę za wolno się nagrzewa zwłaszcza jak jest bardzo zimno, latem za to nagrzewa sie za szybko ale i tak jest nieźle zwłaszcza że ma mocną dmuchawę i nie ma problemu z odmrożeniem czy odparowaniem szyb
~Dziubek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie tylniej szyby tylko do połowy i nie do końca. Chyba padnięty termostat lub nagrzewnica auto szybko się nagrzewa ale i szybko studzi jak i ogromny problem z parowaniem wszytskich szyb- makabra
~Miłosz (wyrwidab@kr.onet.pl)
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Bardzo wydajne ogrzewanie. Przeszkadza brak filtrów pow.-wszystkie smrody wlatują do środka, szczególnie zapach płynu do spryskiwacza. Podczas deszczu troche paruje tył ale klima rozwiązuje problem.
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW
8,1
10,9
~d.j.
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
u mnie działa to świetnie niegdy nie miałem z tym problemów. a samo ogrzewanie jest poprostu rewelka. hmmmm... no oczywiscie że powietrze jest w srodku suche ale to nie klima....:)