Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (107) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 234 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~d.j.
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
hmmmmmmmmm..... moglo by byc lepiej ale niestety nie jest samochód niestety jest głośny. tz. nie krzyczy tak głośno bo przeciez nie mówi ale odgłosy we wnętrzy auta to niezbyt miłe uczucie podczas jazdy a tu niestety tak jest. wiadomo tez ze nie mozna tutaj mówić o odgłosach ja w żuku(polski klasyk samochodów dostawczych) ale w okolicach poloneza atu to cos odpowiedniego. przynajmniej u mnie tak jest :/ a coś jeszcze nawet moje uno 1.4 było...
~Espero CB 19
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
samochodu nie produkuja juz od 1999r a niektórym firmą do dziś nie udało sie wyprodukowac tak cichej bryki. jesli ktos jezdził fordem mondeo to powiem dla porównania ze mondeo jest głosne. Poziom hałasu w espero jest porównywalny jak w benzynowym seacie cordoba.
~maras
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Silnik wyraźnie słyszalny przy rozpędzaniu. Jakość spasowania elementów kabiny nie jest rewlacyjna- na nierównościach wyraźnie słychać trzeszczenie. Natomiast podczas nawet bardzo szybkiej jazdy po płaskim cisza. Absolutna
~dr_maniek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przy 140km/h zaczyna bys glosno. Mysle jednak, ze to nie wina samego samochodu bo gdy byl nowy to przy 160 byla cisza. Teraz to pewnie wina uszczelek itp. Jezeli chodzi o silnik troche go slychac, ale ja lubie ten dzwiek.
~mirek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
słabe, silnik powyżej 3000 obrotów jest głośny, brak wyciszenia pokrywy silnika, powyżej 120 km/h szumy na lusterkach, to też jest słaby punkt, ale można ostatecznie jeżdzić 115 km/h na piatce przy 3000 obrotów
~kdziedzicpoczta@wp.pl GG:3883540
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
calkiem dobrze koreanczycy poradzili sobie z tym elementem, jezeli dbamy o stan uszczelek w drzwiach to glosnosc halasow ktore przedostaja sie do wnetrza z ulicy nie powinny nam przeszkadzac
~Espero97\'
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Może to przez starość samochodu, ale wydaję mi się że jest coraz głośniejsze. Nie jest źle, ale też mógłby działać ciszej na wysokich obrotach
~sebastian
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
od 3 tys obrotow zaczyna slychac dosc glosno silnik...od 4 tys robi sie uciazliwy. Oprócz tego powyzej 110 zaczyna bardzo szumiec(wiatr)
~Paweł_P
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Nieszczelne uszczelki, wszystko szumi. Bardzo głośny szum z drzwi pasażera kierowcy, w serwisie nie potrafią mi tego naprawić. Przy 130km/h zagłusza radio.
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW
8,1
10,9
~AR2R
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Nigdy w zyciu nie jezdzilem tak cichym autem/chociaz mialem okazje prowadzic ok.40 modeli z roznych klas.Uwierzcie-malo jest tak bezszelestnych!