Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback (305) - Ergonomia

Na liście zabraknie 803 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~temp@entropy.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jest ok. Radio troche za nisko, przez co kat patrzenia na ekran LCD jest na tyle maly, ze znaki potrafia byc trudne do odczytania. Schowki nie rozpieszczaja. Otwarty uchwyt na napoje przeszkadza w operowaniu skrzynia biegow. Kierownica bez regulacji wzdluznej.
~Marian
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Funkcjonalna i czytelna deska rozdzielcza oraz rozmieszczenie przełączników, zbyt mało schowków i półek na drobiazgi, kieszenie w przednich drzwiach niepraktyczne, podłokietniki na drzwiach przednich niwygodne i za niskie, fotele wygodne nawet na długie trasy.
~Ryszard
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
nawet tak często krytykowane sterowniki szyb umieszczone w tunelu środkowym ,pry dżwigni zmiany biegów dla mnie są doskonałym rozwiązaniem bo nie zmuszaja do dekoncentracji podczs szukania ich lewą ręką w drzwiach(no chyba że ktoś jest leworęcznym artystą cyrkowym)
~Boczek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
To auto nie jest przesadnie nafaszerowane gadzetami i chyba nie ma sie do czego przyczepic - wszystko co trzeba jest pod reka. Porazka dla mnie jest uksztaltowanie boczkow drzwi - moj lokiec wpada w szczeline sluzaca zamykaniu/otwieraniu drzwi.
~krzaqmen
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
auto jest bardzo proste w środku i bardzo łatwe w obsłudze. Wszystko pod ręką, nie trzeba niczego szukać. Jedynym mankamentem są wycieraczki, które włącza się do góry, a nie jak w autach, którymi do tej pory jeździłem, w dół
~spike
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Otwieranie szyb pomiędzy fotelami to trochę absurd ale po 90 tys km uważam że można to nawet polubić ;). Denerwuje mnie że wycieraczki włącza się do góry a nie na dół. Brak regulacji wysokości fotela. Reszta jest OK.
~Ryb
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Brakuje schowków. Kieszenie w drzwiach są małe, schowek w desce też. przydałby się podłokietnik. Elementy obsługi auta w porządku, choć kierownica zasłania guzik od świateł przeciwmgilenych i od klimy. Ale obsługa jest intuicyjna.
~r.chojecki@rmf.fm
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dobrze wygląda. W miarę przytulny środek. Plastki mimo że nie najlepszej jakości, nie prezentują się tragicznie. Wszystkie przełączniki pod ręką. Wada to pękające plastikowe mocowania linek sterowania nadmuchu i regulacji temperatury.
~adf1985
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W porządku na trasy do 300 km. Powyżej trochę boli siedzenie i kręgosłup. Niemniej jednak cała reszta jest ok, łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących, dobrze się siedzi dla 180cm człowieka.
~eser
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Miałe wersję S+, wyposażenie nie było zbyt bogate, oprócz wspomagania był to golas. Ja nie miałem do czego się przyczepić, pamiętajmy że to auto z lat 90-tych i wtedy standarty były trochę inne.
Daewoo Lanos Hatchback