Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback (305) - Ergonomia

Na liście zabraknie 803 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek K.
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Nie ma co ukrywać, to auto nie jest szczytem wygody i ergonomii, mały plusik za regulację kolumny kierownicy. Fotele średnio wygodne, ale na wielogodzinne trasy ujdą, kręgosłup nie boli za bardzo.
~pxv
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W sumie nic specjalnego, ale od samego początku miałem wrażenie, że wszystko jest dokładnie tam, gdzie powinno. Może odrobinę za małe fotele (mam 175 cm - dla dużej osoby może być ciasno).
~KrupiK
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
wszystko pod reka i miejsca raczej duzo na ogol jezdze nim sam (5 drzwiowy HB) lub z dziewczyna ale w 4 i zapakowany tez dawal sobie rade ciegna od nawiewu jak pekna to masakra naparwiac ale jakos sie daje
~woolf
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Wszystko znajduje się tam, gdzie być powinno. Mały minus za umieszczenie sterownika szyb w trudno dostępnym miejscu. Fotele mogłyby być wygodniejsze i mogłyby "pamiętać" pozycję przed złożeniem - wersja 3drzw.
~yodapanter@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
co najważniejsze fotel spoko miękki pod na siedzisku nie tak twardo jak w omedze ale w końcu lanosy i leganzy sprzedawano w USA z Automatami. brak podnoszenia fotela kierowcy w górę
~iceneon@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Po przejechaniu trasy o długości 700km nawet nie bolały mnie plecy, jedyne do czego się mogę przyczepić to tragicznie mały bagażnik, zwłaszcza że zapasówka leży w bagażniku po zamontowaniu gazu na zapasie
~makis@poczta.arena.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
fotele calkiem trzymaja na zakretach, ale wygoda, wyciszenie drzwi, szczelnosci deski rozdzielczej pozostawiaaj sporo do zyczenia. Na pewno sa gorsze niz w moim poprzednim Fiacie Tipo ktory mial juz 5 lat.
~Max Wcale
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
samochód wygodny, jeździ się przyjemnie, trochę irytują plastiki, które łatwo zarysować i lubią trzeszczeć. Wyłożyłem drzwi pianką podłogową - trzaski zniknęły.
~benowie@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
wszystko na swoim miejscu. w pracy mam inne samochody służbowe i trudno mi sie przestawić do wycieraczek. w każdym jest inaczej. ale generalnie da się żyć i nie ma tragedii.
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback
10,1
~Liseczek
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. choć wiele to kierowca nie ma do roboty w tym aucie poza kierownicą i kilkoma przyciskami. Ale to co jest to jest pod ręką
Daewoo Lanos Hatchback