Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback (305) - Ergonomia

Na liście zabraknie 803 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janik
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Słabo. Dorobiłem sobie podłokietnik - polecam. Fotele po dłużyszm czasie nie wygodne (po 700km). Rozmieszczenie przełączników i innych w miare rozsądne.
~stasiewski@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu ale fotel kierowcy pozostawia do życzenia sporo . Po 500 km wychodzi się jak połamany . Bolą plecy i okolice :(( .
~alaos
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Kabina na 5, bagażnik na 3 (jast bardzo duży, ale siedzenia składają się pod kątem - ciężko zapakować coś dłuższego). Fotele trochę za miękkie
~bonczek@astercity.net
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
siedzenie w moim modelu nie ma podnoszenia wzwyż a przydałoby sie, plastiki w środku - porażka, brak schowków i półek pomimo miejsca w środku
~januszczep@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
NIedawno zrobiłem trasę Gdańsk - Anglia (200 km na zachód od Londynu) i z powrotem w trzy dni. Kręgosłup miał się dobrze, gorzej oczy :)
~mrozew@um.szczecin.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Brakuje mi podręcznych schowków, oraz systemu zdalnego uchylania okien z tyłu (trzydrzwiówka) i pamięci foteli przednich po ich odchyleniu.
~Jerzy
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Taka sobie, nieco przykrótkie fotele (mam186cm wzrostu), a z racji tego że fotel odsuwam max.daleko przydała by się regulacja pozioma kierownicy.
~januszsiemek@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Mam problemy z ostawieniem siedzenia przy wzroście 180. Jak czuję swobodę w widoczności na wprost, to kierownica przysłania górną część wskaźników
~mk_nowy
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Niby wszystko na swoim miejscu, ale przycisk od włączania przeciwmgielnych na środku, to już, jakby przeżytek.
~Majel23
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wszystko pod ręką. Przyzwyczajenia wymaga tylko włącznik wycieraczek działający w przeciwną stronę niż w innych autach.
Daewoo Lanos Hatchback