Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback (388) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 720 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Selby
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Na przodzie wyższa osoba jako pasażer może być utrudnieniem dla kierowcy chodzi głównie o zmianę biegów ale natomiast z tyłu 3 osoby wejdą bez problemu średniej wagi.
~krzaqmen
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Jak na auto o takich gabarytach jest dobrze. z tyłu mieszczą się dwie, trzy dorosłe osoby bez problemu. Raz wiozłem nawet ośmiu pasażerów, ale to tylko od akademika do akademika :P
~mk_nowy
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
W aucie klasy kompakt zdecydowanie za mało. Nie wiem po co komu tak długa maska, pod którą aż wieje od pustki, a środek malucha.. Nie możny było wykorzystać tą przestrzeń na kabinę....
~Mr. "R"
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Przestrzeń: kierowca - ok pasarzer - ciasno w kolanach tył - trochę wąsko ale da się wytrzymać. Mankamentem są niewygodne fotele z przodu. na długo trasę męczące.
~Marian
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Sporo miejsca dla kierowcy (nawet wysokiego-ja mam 186cm) i pasażerów, duży zakres regulacji przednich foteli, z tyłu dla 3-ch osób trochę ciasno-jak w większosci samochodów tej klasy,
~ALFRED 1945
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Do mikrusów się nie zaliczam, a wśrodku czuję się jak w dobrze skrojonym garniturze, ato żę przy wsiadaniu czuję się jak pilot myśliwca- trochę gimnastyki nie zawadzi.
~stasiewski@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jak na te gabatyty miejsca nie brakuje , ale przy wsiadaniu za kierownicę kilka razy boleśnie rąbnełem kolanem w deskę rozdielcza (miejszcze łączenia deski i drzwi kierowcy )
~Plajster
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
jesli chodzi o przestrzen to nie ma co narzekac, zarowno z przodu jak i z tylu jest jej wystarczajaco duzo nawet dla wyzszych uzytkownikow, troszke wiekszy moglby byc bagaznik
~Mariusz Trebicki
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jechalem w 5 osob na mazury i powiem ze byli to troche wiecej niz normalni ludzie . Bez problemu sie pomiescilismy a ja nie mialem trudnosci z prowadzeniem pojazdu ;)
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback
10,1
~ace
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
miejsca dużo (wcześnie jexdziłem CC) w szczególności pasażerowie nie maja powodu do narzekań... kierowcy przeszkadza deska rozdzielcza przy prawym kolanie... :(
Daewoo Lanos Hatchback