Lista ocen Daewoo Lanos (2261)

~Simon Komski
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Posiadam lanosa zakupionego przez moich rodziców w 99. Jako kierowca użytkuję go od 7 lat. Jeżdżę nim ok 7500km rocznie. Od 22 lat tylko wymiana oleju, płynów, filtrów, rozrządu itp. Po 20 latach zostało wymienione sprzęgło z łapą sprzęgła i to tyle jeśli chodzi o naprawy. Ceny części i napraw są tanie jak barszcz. Auto niezawodne, przeciętnie wygodne, z LPG nawet ekonomiczne.
3,7
~FatJoe
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Lanos to dobry samochod, niewiele się tu psuje, naprawy sa tanie, części tanie na benzynie jezdzic nie polecam bo sporo pali ale na gazie jest ok, blaharka dobrze sie trzyma, mógłby miec w srodku lepsze materialy, generalnie ok.
3,8
~woolf
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Lanos, pomimo irytujących drobiazgów i marnych właściwości jezdnych jest godny polecenia.
~Marek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Pomijajac, ze odrzuca mnie marka Daewoo (i wszystko co wychodzi z FSO), uwielbiam ten samochod. Ciesze sie, ze akurat ten model wybralem, moge byc z niego dumny wsrod moich znajomych.
3,3
~Maciek
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Autko jest z niższej półki, ale dla mnie najważniejsza jest niezawodność, a w tym pojeździe właściwie nie ma niczego co mogłoby by ulec poważniejszej awarii (mam najuboższą wersję wyposażenia).
3,8
~SzaryPB
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Generalnie nie można narzekać, chociaż w swoim mam problemy na zimnym - potrafi się zadławić przy otwieraniu przepustnicy (Silnik)
~gprp
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
tanie auto, bez bajerów. jako wół roboczy spisuje się znakomicie. w dodatku jest ładny. przede wszystkim niezawodny i to jest jego największa zaleta. godny polecenia jeśli ktoś potrzebuje taniego auta do jazdy a nie do szpanowania. mój lanos ma 10 lat przejechałem nim 194.000km i nic się z nim złego nie stało. bardzo bardzo dobry samochód. ocena 5
~Mr. "R"
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W zimie troszkę toporna ale da się wybaczyć przy -20. (Skrzynia biegów)
3,2
~wojtek.08@wp.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Z jednej strony psujące się duperele, kiepska skrzynia biegów, irytujące zawieszenie, z drugiej strony niskie koszty zakupu i eksploatacji i niezawodność głównych elementów samochodu.
~el-niger@o2.pl
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Gdyby nie problemy z silnikiem co jakiś czas byłby samochodem bardzo dobrym, a tak oceniam go jako dobry.