Lista ocen Daewoo Lanos (2261)

4,1
~P.M.
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jak na razie (17 000 tys) to nie mam większych uwag. Niedawno go kupiłem i na razie jestem zadowolony. Boję się (po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy co będzie później - po 50 tys-70 tys). Uważam, że nie opłaca się w żadnym wypadku kupować nowego lanosa - za dużo traci na wartości, natomiast 2 -3 letni w cenie za ok 16- 18 tys z małym przebiegiem to na pewno jest niezła propozycja. Za używanego kompakta z podobnymi paramatrami trzeba...
~Sławomir Lorenc tazen@box43.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Taak... Lanos to dobre auto, które na etylinie Pb 98 dostaje "kopa" i ma lepsze osiągi niż fabryka dała. Służy mio i do wyjazdów poza miasto, jak i do wożenia desek, cementu, itp. Cichy i wygodny. Bardzo bezpieczny. Toż to już mój drugi!. Pierszym miałem wypadek pod Warszawą, gdzie z leśnej drogi wyjechała mi Toyota i staneła w poprzek drogi przelotowej. Przy prędkości 110 km/h uderzyłem w ten samochód (tylko miałem 10m hamowania). Oba...
~Myszeczka
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jestem zadowolona z autka. Autko nie jest drogie w kupnie. Ja swoje kupiłam za 4 tys, ale w sumie nie żałuję, że tyle za nie zapłaciłam. Dobrze się jeździ, cicho pracuje.
~Piotras666
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Za ta kasę nie ma chyba nic leprzego niż lanos ale lanos w najwyższej wersji - w tej marce najwyższa to pocztek normalnej średniej ;) Klima, ABS, 2xAirBag; Wspomaganie El. szyby i Lustra.
3,7
~kornik
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
auto zostało kupione na firmę więc nigdy nie było szczególnie oszczędzane, mimo przebiegu ponad 300 tyś km nigdy nie zawiodło, może nie jest to piękny samochód, może nie prowadzi się wspaniale ale jest przede wszystkim niezawodny. Jeśli ktoś potrzebuje niezawodnego taniego auta do pracy to lanos jest ok.
3,5
~dziad
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
auto nie jest ani ładne ani brzydkie, nie porywa nowoczesnością ani osiągami, mimo wszystko jest to dobry wóz do jazdy na co dzień, jest mało awaryjne w trasie nigdy nie zawiódł mimo 280 tyś przebiegu, mogę z czystym sumieniem polecić na pierwszy samochód
3,5
~darek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Może być jako autko rodzinne na wyprawy do 800 km na raz Potem jazda troche za bardzo męczy.
~Henryk F Kxywa Volf
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
super furka za niewielkie pieniaszki niezawodny dla ludzisków co szukaja fajnej furki z czystym sumieniem polecam Lanosika .A tak nawiasem mówiac to gdzie tam temu złomowi z za zachodniej granicy do naszego o już nie naszego lanosika . Wole lanosa z 1999 roku za 13000 jak byle co z zachodu.No sami podumajcie
~r.chojecki@rmf.fm
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Nie jest to ideał, są lepsze, ale są i gorsze. Ważne że się nie psuje, zawsze odpala, wozi mnie do pracy, nie rdzewieje. Pasuje mi to.

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~alfred - akaczmarczyk1@op.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Jak na tak długi okres ekspoatacji, doskonała - miałem jeszcze jedno tak doskonałe i niezawodne auto - Trabant