Lista ocen Daewoo Lanos (2261)

2,9
~Tomaszek
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Do pewnego momentu powiedziałbym nawet, że byłem zadowolony, ale jak się zaczął sypać to już po całości.
2,6
~Jersey
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Samochód przeciętny taj jak może być coś przeciętne. Ale czego się spodziewać po niedbale złożonym samochodzie w Polsce z Koreańskich rysunków technicznych. Ale ta cena troche jednak kusi. Ale nie polecam.
3,6
~Piotrek ;]
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Ogólnie nie narzekam. Trochę za dużo pali w mieście, ale jest cichy, zwrotny (wspomaganie jest bardzo wskazane), duży bagażnik, dość tanie części. Jak kupujcie zwróćcie szczególną uwage na podwozie, bo fabryczna konserwacja po 8-10 latach "zniknie" a rdza się pojawi. Miejsca korozji za wczasu klajstrować, i na bierząco naprawiać a długo będzie śmigał :)
3,5
~Owp1
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jest tani i niezawodny - i tak tzreba to auto traktować - dużo denerwujacych drobiazgów. (słabe plastiki - chybotliwe szyby z tyłu itp.)
~yassum
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Polecam każdemu, komu nie zależy na prestiżu marki. To naprawdę tanie i bardzo trwałe autko. 8 lat użytkowania w każdych warunkach bez garażu i żadnych śladów rdzy na karoserii. Częsci niedrogie i ogólnie dostępne. Przy odrobionie dobrej woli i czasu większość obsługi można wykonać samemu.
~Krzysiek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bardzo dobry samochod dla rodziny (ze względu na sporo miejsca w srodku oraz duzy bagaznik w wersji sedan) oraz dla tych którzy cenią sobie wygodne podróżowanie oraz w miare dynamiczny silnik. Samochód ładnie wygląda i ładnie jeździ!! POLECAM!!
3,8
~P.J.
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
No silniczek całkiem niezły, troche lubi sobie wypić ale "coś za coś", bo jak już się wkręci na te 3000obr/min to ma dość sporego powera i tak ciągnie do tych 5500obr/min. Ale niestety jego druga wadą jest głośna praca. (Silnik)
3,2
~Anorpi
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Trochę nierówna praca silnika na niskich obrotach (ustępuje po przejściu na gaz). Pracuje przyzwoicie, chociaż odczuwa się wyraźny brak mocy przy niskich obrotach. Podczas ruszania wyraźnie zaczyna się "rwać" dopiero przy 3000-3500 obr./min. (Silnik)
~Paweł ( Wrocław )
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Mogloby byc lepiej ! Immobiliser mnie wkurzyl,stad ta ocena! Fachowcy nie potrafia usunąc awarii a placic za kazdym razem trzeba!
3,5
~Piotrek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
za łącznie (z wszystkimi poprawkami na początku) 14.500 kupiłem 106 konny wygodny samochód z 1999 r. z zanontowaną markową instalacją LPG. Można pojechać wygodnie i szybko. Łatwy dostęp do części zamiennych. Pali może i więcej niż auta w tej klasie. Ja zamykam się miedzy 10. a 11.5 l LPG bez konieczności pamiętania o oszczędzaniu. Prawda jest taka ze jak się gniecie to wszystkie samochody z około 100KM silnikiem spalą podobie. A...