Lista ocen Daewoo Lanos Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (102) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 167 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Odpowiedz podstawowa brzmi : Zależy od... 1) Mam 195cm wzrostu. Na krótkich trasach nie wycieram włosów w podsufitkę :) ale w trasie (30kkm rocznie praca-dom nie zrobię) jest gorzej :(. Niestety siedzenia na mój wzrost są marne więc jak chcę usiąść w miarę wygodnie to wycieram sobie łysine. Dodatkowo środkowe lusterko skutecznie utrudnia mi widoczność w prawo w pewnym zakresie. Gdyby była ocena siedzeń samochodowych w zależności od...
~Xamato
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Przestrzeń zależy oczywiście od tego, do czego ktoś jest przyzwyczajony. Mi miejsca nie brakuje, pasażer z przodu także narzekać nie powinien. Najgorzej mają pasażerowie z tyłu, chociaż u mnie przyjęło się, że mężczyźni siadają z przodu, natomiast kobiety z tyłu i wtedy każdy spokojnie się mieści.
~Lanos
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
do 185cm jest ok. Powyżej jazda na dłuższe trasy jest męcząca. Przyznam się że fe fieście z 1999 siedzenia są lepiej wyprofiowane. Ale patrząc objektywnie jak ktoś chce jeździć w trasy to kupuje 4,5m limuzyne a nie Lanosa. Do miasta i na krótkie odcinaki jest dobrze.
~benowie
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
mam 172 cm wzrostu i mam miejsca pod dostatkiem. chociaz w W124 było go więcej. z tyłu nie jeżdżę więc nei wiem. bagażnik stanowczo za mały. szkoda że nie było wersji kombi. mam dziecko, działkę więc duży bagażnik to teraz priorytet.
~Przemo
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Miejsc sporo, można się wygonie rozsiąść, nie można na to narzekać. Bagażnik również bardzo duży i pojemny, u mnie przeszkadza trochę koło zapasowe które swobodnie leży gdyż w jego miejscu znajduje się butla LPG.
~BODZIO
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Co do przestrzeni dla kierowcy, ten samochód ma u mnie minimalny +. Nie jest to co prawda limuzyna ale miejsca jest dosyć przy maksymalnym wysunięciu siedzenia, ale wiąże się to z ograniczoną przestrzenią dla pasażerów z tyłu.
~Anorpi
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Trochę ciasno może być jedynie wtedy, gdy kierowca mocno odsunie fotel do tyłu. Przeżyliśmy jednak podróż do Chorwacji i z powrotem z 4 dorosłymi osobami na pokładzie i dzieckiem w foteliku, więc nie jest chyba tak źle.
~lanossek
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
z przodu zarówno pozycja jak i przestrzeni dla kierowcy i pasażera jest pod dostatkiem, z tyłu też nie ma tragedii ale na dłuższą trasę radzę jechać maksymalnie w 4 osoby :)
~windamen
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Mam 185 cm wzrostu i zarówno z przodu jak i z tyłu jechałem wygodnie. Z tyłu podrózuję wracając z różnych imprez rodzinnych poniewaz żona nie lubi jak pomagam jej w prowadzeniu auta.
~Baltazar
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem z tyłu już troche gorzej ale i tak 4 dorosłe osoby mogą bez problemu uda się w dalszą trase no może bagarznik powinien by ciut wiekszy.
Daewoo Lanos Sedan