Lista ocen Daewoo Lanos Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (109) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SZCZEŚLIWY WŁAŚCICIEL LANOSA
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
lanos jest wspaniały, niestety czasem zdażają się usterki w postaci drobiazgów np. zrtywająca się linka od nawiewu, samoodkręcaje się szyby, jednak są to drobiazgi któr można szybko i za bardzo małą sumę naprawić
~mariozzman
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Do samochodu można domontowac wiele dodatków np. podłokietnik, jakieś dodatkowe diody, wyposażenie tylu zamek centralny, alarm, elektryczne szyby, nawet samemu, można dużo grzebac w tym samochodzie.
~Jimmy
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jak na auto za tą cenę, to rewelka.Nigdy nic sie nie zepsuło, wymieniane tylko cześci ulegajace eksploatacji.Raz padła linka od zmiany trybu nagrzewania,ale za kilka groszy naprawili ja w serwisie.
~dzikira@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
czasami coś trzeba wymienić jakieś pierdółki....chociaż wczoraj wymieniłem akumulator i nie chce odpalić....może to też pierdółka......jeśli nie moja ocena w tej rubryce poniżej gwałtownie spadnie :)
~Pkr
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Immobiliser czasami nie pozwalał odpalić, podobno standard w Lanosach wystarczyło wypiąć i przeczyścić styki pod kierownicą, poza tym nic sobie nie przypominam.
~windamen
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Sonda lambda -120zł i na razie tyle. Nic się nie zapsuło. Nic nie cieknie. Podczas duzych mrozów stwierdziłem, że zamarzł zamek, ale i tak otwieram i zamykam centralnym.
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Duży plus. Tanie części powszechnie dostępne. Normalna eksploatacja. Bez przykrych niespodzianek ani promocji w postaci niezwykle długiej eksploatacji jednej z części.
~paveus@o2.pl
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
zacinający się mechanizm od otwierania wlewu paliwa, elektryka od ustawiania świateł mijania, chyba 4 wymieniona żarówka od oświetlania wnętrza, silnik od spryskiwacza,
~mikey81@o2.pl
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Poza paroma detalami we wnętrzu, przedwcześnie padło tylko łożysko sprzęgła, ale jak już wspominałem jeździła kobieta po mieście i lubiła opierać na nim nogę..

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Walt
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Lanos zaskoczył mnie pozytywnie jak chodzi o drobiazgi. Mankament - odkleiła się tylna szyba (oszczędności w fabryce), plastiki przy bezpiecznikach się obluzowały. To wszystko.
Daewoo Lanos Sedan