Lista ocen Daewoo Lanos Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (79) - Ergonomia

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xamato
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jak na auto tej klasy, to nie jest źle. Wszystko jest w zasięgu rąk kierowcy, a także pasażera. No może brakuje trochę np pilota do radia, ale nie przesadzajmy, w lanosie jest wszystko na swoim miejscu.
~Piotr
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Fotele nie należą do zbyt wygodnych. Przy dłuższej trasie, kręgosłup przypomina o swoim istnieniu, niemniej jednak welurowa tapicerka nie nosi śladów zużycia, stąd nie jest najgorzej. Reszta do zaakceptowania.
~kolorem
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jakieś drobiazgi do których można się przyzwyczić. choćby otwieranie okien między fotelami. Ale za to uchwyt na kubki/butelki wzór dla innych nawet w wyzszej klasie.
~Pinio
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Zdecydowanie zbyt miękkie fotele. Tyłek wpada głębogo i bolą plecy. Muszę to korygować poduszką pod plelcy. Brak na desce rozdzielczej informacji o włączonych światłach mijania.
~Anomalia
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Nie licząc odpadających i odstających plastików(to raczej estetyka) i to że są one tak tandetne. Dość dobra choć widziałem dużo lepsze rozwiązania.
~Anorpi
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Generalnie wszystko pod ręką. Może mało szczęśliwe umiejscowienie przycisków do el. otwierania przednich szyb , ale już się przyzwyczaiłem.
~sylwek wawa
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
wszystkie włączniki są na swoim miejscu, obsługa instynktowna, fotele mają zbyt krótkie siedziska co jest odczuwalne na długich trasach
~windamen
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jesli ktoś siedził juz kiedyś za kierownicą jakiegokolwiek pojazdu to w lanosie się nie zgubi bo obsługa jest intuicyjna.
~kolorem
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
OK niby troszkę topornie ale nie brak mi niczego. + za reulacje prędkości wycieraczek. - trochę nie leży mi ustawienei kierownicy.

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pkr
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Wszystko pod ręką i spory bagażnik, czego chcieć więcej w aucie jakby nie było budżetowym.
Daewoo Lanos Sedan