Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (120) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 122 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 2.0 133KM 98kW
W porównaniu do Laguny 3 w dieslu to jest to traktor...:-) Rozumiem, że przy wyższych prędkościach hałasować musi bo silnik jest słaby i swoje obroty musi złapać jak to stary benzyniak bez V6... Ale w tym aucie w miare cicho jest tylko przy równej jeździe tak do 100-120km/h. Pod warunkiem, że nie przyspieszamy zbyt gwałtownie...
~Adrian
Sedan 2.0 133KM 98kW
Troszkę słychać silnik, ale to chyba efekt psychologiczny, po przeczytaniu wielu opinii przed wystawieniem swojej na tej stronie... Napisze inaczej: jeździłem Laguną, było porównywalnie, jeśli nie identycznie, a laguna uchodzi przecież za ciche auto...
~jacek; dorjacek@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
zgroza, najsłabszy punkt samochodu-zbyt głośno, brzmienie ładne, ale zdecydowanie za głośno..ciekawostka: samochód się "przyzwyczaja" i jeżeli się jakiś czas jeździ na lepszym paliwie i na wyższych obrotach, jest ciszej i bardziej komfortowo:)
~LooKs
Sedan 2.0 133KM 98kW
do 2500obr/min nie slychac silnika (tak jak i na postoju) pozniej to juz sama przyjemnosc slyszec \"mruczenie\" silnika. auto nawet przy maksymalnych obrotach i predkosciach dobrze wyciszone
~Jychu
Sedan 2.0 133KM 98kW
Moim zdaniem bdb. Słychać tylko opony, lekkie szumy powietrza i silnik, ale to dopiero na wysokich obrotach. Leganza jest cichutka, przesiadając się do innego auta od razu widać różnicę na korzyść koreańczyka!
~mario_74@onet.eu
Sedan 2.0 133KM 98kW
No i tu już jest trochę gorzej - ogólnie niestety jest dość głośno, a tym bardziej przy większym zakresie prędkości, powyżej 120 km/h juz przestaje być przyjemnie we wnętrzu...Jak dla mnie trochę za głośno.
~alsi
Sedan 2.0 133KM 98kW
Do 4tyś cisza. Choć przy mocniejszym wciśnięciu gazu trochę go słychać. Słabe wyciszenie drzwi, nadkoli, bagażnika. Polecam to wyciszyć i w środku naprawdę nic nie słychać.
~Brodaty_
Sedan 2.0 133KM 98kW
Przy wyższej prędkości silnik jest słyszalny. Jazda w trasie bez muzyki będzie uciążliwa. Ogólne wyciszenie wnętrza jest dobre. Słyszalny szum w dużej mierze zależy też od opon.
~Piotruś
Sedan 2.0 133KM 98kW
Bardzo dobre. Na początku silnik troche hałasował powyżej 120 km/h, ale wyciszyłem maskę płytami z allegro za 40 zł i jest naprawdę o wiele ciszej. Polecam. 3h roboty i błoga cisza!
~Radek
Sedan 2.0 133KM 98kW
Po prostu nie istnieje. Silnik słychać głośno, szum opon i wiatru również. Powyżej 90km/h trzeba trochę podnieść głos, żeby rozmawiać w tym aucie