Lista ocen Daewoo Lublin I (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~optymista
Furgon 2.9 D 90KM 66kW
kupiłem nowego,wersja bogata i to była moja najgłubsza decyzja w życiu tylko pierwsze 2-3 lata względnie jeżdził,potem cały czas awarie,serwis do d..,części droższe jak VW i Ford mam nadzieję że kiedyś fabryka w Lublinie zbankrutuje
~marcin_piekacz@o2.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Cena zakupu samochodu jest śmiesznie mała, także jak na początek jakiegoś biznesu jak najbardziej opłacalny zakup, ale należy pamiętać że trzeba mieć w zanadrzu parę złotych na ewentualne naprawy, które na pewno się zdarzą.
~etklimczak@op.pl
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
teraz patrząc na ceny aut urzywanych to warto wydać parę tysięcy , gdy go kupowałem w 1997 w promocji z okazji zakończenia produkcji 1 zapłaciłem 50000. to był błąd
~pawlos
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
kiedyś za dobrą cenę odpowiednia jakość obecnie opłacalność zakupu nowego lublina bardzo wątpliwa na wersję podstawową trzeba szykowąć ok 52 000 PLN NETTO !!!!!!!!!
~StanisławB
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Bardzo dobry. Za niewielkie pieniądze kupujemy kultowe, auto krajowej produkcji, tanie i proste w utrzymaniu i o dużych właściwościach użytkowych.
~Sss
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Duże, tanie w zakupie i eksploatacji auto. Relatywnie dzielne terenowo. Mało awaryjne. Dla mnie do tej pory nie ma konkurencji w swojej cenie.
~Łukasz
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Części należy kupować dobrych firm to wtedy auto posłuży długo. Mimo to części i tak są dość tanie. Większość rzeczy można zrobić samemu przy odrobinie chęci.
~tomek7892@wp.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
96rok -50tys 2009 - warte około 8tys wydatki na awarie z 4 tys złotych, Moim zdaniem wtedy opłacało sie kupić ten wóz
~pawlos
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Jak na rok 1997, mimo iż był to model nieudany, przynajmniej w moim przypadku, na tamte czasy sam. bez porównania.
~lublinek 98
relacja -cena -wartość użytkowa ocena WZOROWO !tylko jeździć