Lista ocen Daewoo Lublin I (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Wentylacja jest dobra jak się otworzy okno :) Ogrzewanie bardzo sprawnie działa. Bardzo szybko w zimie leci ciepłe powietrze już po przejechaniu 1-2km jest ciepło w aucie. Niestety trzeba pamiętać aby przed każdą zimą smarować linkę od zaworka ciepłe-zimne powietrze bo lubi się zapiekać. Należy też delikatnie obchodzić się z panelem sterowania wentylacji bo łatwo można go zepsuć lub coś urwać. Mógł by być lepszy nadmuch na boczne szyby...
~StanisławB
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Lubliny "jedynki" miały dwa osobne wentylatory pod deską rozdzielczą. O kanały powietrzne są drożne i damy kilka minut silnikowi na rozgrzanie- nie ma problemu z jazdą w zimie czy deszczu. W lecie otwarcie szyb nie powoduje podmuchów powietrza.
~Maniek Łask
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Zimą z nagrzaniem nie ma problemu,niestety latem układ wentylacyjny nie daje rady ochłodzić temperatury wewnątrz (polecam wiatrak pod zapalniczkę,sam mam założony i upały mi nie straszne:D)
~spnet@2com.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
!!! LUBLIN I: W zimie szyby mocno parują, przy pełnym ogrzewaniu, dmuchawach osuszanie następuje po ok.20 min. Dmuchawy głosne i mało wydajne, obsługa układu wentylacyjnego toporna.
~Sss
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Słaba wentylacja i wydajne ogrzewanie. Sam silnik do połowy w kabinie generuje duże ilości ciepła. Zimą - zaleta, latem - przekleństwo.
~lublinek 98
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
nie mam zastrzeżeń - cięgła regulacji się przywieszają jak nie są smarowane ale samochód grzeje i dmucha ok jak na swoje lata
~hubert1973@wp.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
jeszcze nie sprawdziłem bo oczywiście urwana linka czekam na zimę żeby zrobić chodzi zimne ale wieje jakoś anemicznie
~AtaTransSystem
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
nie do ustawienia. Nierowno dmucha. W mojej wersji "kombi" szoferka i ladownia to jedna przestrzen, nagrzanie tego graniczy z cudem
~mariockr
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
ogrzewanie max idealnie, wentylacja tylko przez otwarte szyby ale wtedy pasażer ma zawiane ucho (kabina 3 osobowa)
~optymista
Furgon 2.9 D 90KM 66kW