Lista ocen Daewoo Lublin I (31) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hubert1973@wp.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
polska bylejakość we wzorcowym wydaniu, bardzo paliwożerny - 20 letnie iveco jedynka z silnikiem 2,8td i ciężkim kontenerem długim 4,2 metra na bliźniakach paliło tyle samo, na trasie to chyba nawet mniej
~artur
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Fotel Pasażerów powinien być cofnięty z10cm do tyłu poprawiła by się widoczność z miejsca kierowcy ( mam długie nogi i fotel jest maksymalnie do tyłu) Dałbym 4,5
~pawlos
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Jak na polskie warunki, samochód bd. dobry, doskonakle nadaje się do firm, np. budowlanych, jest bez porównania z innymi samochodami wtedy, gdy chodzi o szybki, i konkretny zysk.
~AtaTransSystem
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
samochod dla malo wymagajacych, jako drugi w firmie do drobnych podwozow na male odleglosci. Topornosc polaczona z prostota. Dla budowlancow i rolnikow.
~rader
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
jesli jestes mechanikiem-blacharzem to jest to samochod dla ciebie,ciagle cos sie piepszy itd 104000 i juz naprawy co chwila
~tomek7892@wp.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
jak na to co razem przeszlismy i cene(97rok 50tyz) to auto jest super, zarobiło na moje kolejne auta i dom
~Piotrek
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Samochód na krótkie trasy... mało ekonomiczny , mało wygodny ... po prostu : POLSKI ! :D
~mariockr
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
tur roboczy raczej na miasto , póki nowy ok , nie polecam używki zwłaszcza z dużej firmy po wielu kierowcach
~lublinek 98
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
relacja -cena -wartość użytkowa ocena WZOROWO !tylko jeździć
~etklimczak@op.pl
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
powoli do celu to jego motto, awaryjny wóz , blacha ponirzej krytyki