Lista ocen Daewoo Lublin II 2.5 TD 100KM 74kW 1999-2004 (6) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
Lublin 2:sprzedany z przebiegiem 120.000km. Sprzedany z powodu dużej awaryjności (3 X wymiana turbiny, 1X wymiana pompy paliwowej, naprawa skrzyni biegów -auto miało 2 lata i było na gwarancji Lublin 3 : przebieg 112.000 uszkodzony 2 bieg, 115.000 wymiana turbo i naprawa pompy paliwowej, tej zimy 2x świece żarowe i akumulator. Ostatnio stwierdziłem, że na wiosnę czeka mnie wymiana zawieszenia z przodu
~użytkownik
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
oj lepij nie mówic już dwa razy musiałem go holowac z trasy fakt ze dopiero po 6 latach odstawił mi takie komedie ale przy przebiegu niecałe 120 000 tys. wydaje się to śmieszne. ja mam problemu z układem paliwa i z silnikiem. jakiś H.....j za przeproszeniem musiał coś sp...... gdy pierwszy raz zajechałem na warsztat usuną pierwszą poważną usterkę.
~Adam
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
wyleciała mi cala półośka prawa,dobrze że żyje,zakleszczyla się mi skrzynia biegów,podlo wspomaganie kierownicy,urwał sie dyfer,przewód hamulcowy, chyba nie musze pisać dalej bo by miejsca brakło....
~Kacper150687
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
silnik super ale jak pisalem wal sie odkrecil i opony wybrzuszyly sie a po za tym opony po 35000 sa lyse ale to wina fabtycznie zamonowanych opon
~marek -złocieniec
nie ma poważnych usterek,mój silnik posiada 217 tys.km. i chodzi bez zażutu
~traker001
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
jeszcze nigdy nigdy nic powaznego sie nie stalo