Lista ocen Daewoo Nexia Hatchback (161) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 240 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ryszard Filipek
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
bardzo brakuje wentylacji (wylotu) w tylnej części nadwozia, co skutkuje skraplaniem sie pary wodnej na tylnej szybie od środka - szczególnie zimą. Ogrzewanie bez zarzutu.
~Dolnoślązak
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
mogło by lepiej grzać .ostatnio jeżdziłem ładą samarą ,zimią w krótkich spodenkach, a tu dopiero po kilku km sie rozgrzewa . Za to wydajny wentylator nawiewu.
~Paweł
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
jest ok, auto szybko sie nagrzewa, klima dobrze chłodzi, dzieci twierdza, że smierdzi :) - ale ja mam bardzo wybredne dzieci :) cholernie czułe na zapachy ( zwłaszcza benzyna)
~Matrew
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Układ dobrze grzeje w leci, nienajgorzej chłodzi w zimie :). Żeby leciało ciepluttkie powietrze w mroźny poranek, gdy jedziemy do pracy musimy z 10 minut poczekać
~marek
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
nie wiem jak w zimie ale na razie jest dobrze... fajny bajer z czasowym ogrzewaniem tylnej szyby. pokrętła działają cicho, miękko i przyjemnie
~Greg
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Wentylacja silna i skuteczna, ogrzewanie niestety znacznie mniej. Poniżej -10 w aucie robiło się po przejechaniu 20-30 km zaledwie letniawo
~$ebi
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Bez zarzutu. Ogrzewanie i nawiew działają efektywnie. Ręczna klimatyzacja szybko schładza wnętrze lub, w zależności od potrzeb, odparowuje szyby.
~McSim
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
U mnie po paruset metrach grzeje jak oszalałe :) ale to tylko tyle bo brak klimatyzacji daje się odczuć w letnie dni
~Wojtek
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
grzeje się szybko; nawiew znośny; niestety klapki nawiewu zamykają się samoczynnie, bo plastiki są fatalnej jakości
~ar74
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Naprawdę na 5 z plusem !!! W zimę gorąco a w lato można spoko nawiew włączyć. I jest super - do tego wentylator chodzi w miarę cicho !
Daewoo Nexia Hatchback