Lista ocen Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 (156) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 201 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
ostatnio posypały mi się dwa tłumiki, ale to przez LPG.poza tym silnik się spiosuje znakomicie,ani razy nie stawałem na trasie i to przy przebiegu 140000 km.
~Adasicek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
nie wiem czy mam wyjatkowy egzemplarz, ale na szczescie nic mi sie nie psuje, i prawie (2 male ogniska rdzy za tylnia szyba) nic nie rdzewieje
~sciubi
Sedan 1.5i 75KM 55kW
duzo drobiazgow uchwyt dzwi pasazera z przodu lekko odstaje a to jakas zaroweczka nie swieci na desce (brak styku) ostatnio centralny nawalił
~daarek83@interia.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Moge ponarzekac na elektryczna antene (czasem problem z wysuwaniem) noi denerwuja mnie trzeszczace plasti w srodku, a po za tym wszystko ok
~kris
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Jak na te lata i ten przebieg, to lepiej by? nie mo?e. Tak si? cz?owiek przyzwyczaja do braku problemów ?e jak si? co? stanie to a? trudno uwierzy?
~dargren@wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
popsuł mi się zwijacz i kotwa w pasach bezp., od słońca pofałdowała się derma imitująca tapicerkę na drzwiach odsłaniając ochydną tekturę
~aniolq@viper.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
rzadko sprawia nie mile niespodzianki jakie mnie spotkaly 1 uszkodzenie czujnika halla i wypalenie uszczelki pod glowica przy przebiegu ok 120 tys km
~Miras
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Przez pierwsze kilka lat nie działo się prawie nic. Na gwarancji wymieniono mi jedynie włącznik świateł cofania.
~Grosio
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Czasem coś trzeszczy, coś puka. Ale wystarczy nasmarować, dokręcić i jest ok. Tak jak pisałem wcześniej. jak się dba to się ma :)
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW
11,7
9,6
~richmond
Sedan 1.5i 75KM 55kW
kilka elementów, które mogły być wykonane lub zaprojektowane lepiej (otwieranie bagażnika, rozsypująca się tapicerka)
Daewoo Nexia Sedan