Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 (64) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur D.
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
podczas zimy wnętrze samochodu bardzo szybko się ogrzewa, w wentylacji znajduje się dość wygodna funkcja obiegu wewnętrznego, dzięki której nie jesteśmy skazani na wąchanie spalin jadącego przed nami pojazdu pozostawiającego za sabą chmurę dymu
~Piotr
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
jest wiele lepszych samochodów pod tym względem, a tak powszechnie znane są problemy z klimatyzacją w tym modelu, dodatkowo słabe przewietrzanie daje się we znaki podczas mrozów i deszczu, kiedy zamarzają/parują wszystkie okna
~Jacek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Ogrzewanie nie powala na kolana. Klima chodzi OK, ale nie wiem czy wentylatory slabe czy juz pozapychane, bo pasazerowie z tylu czują sie \"niedopieszczeni\" i trzebeba podkrecac na 3 lub 4.
~cz-as@wp.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Ogrzewanie w normie, choć w mroźne dni trochę za słabe. Wentylacja przy klimie doskonała, ale bez klimy strasznie zaparowują szyby. Nie pomaga opuszczanie szyb i madmuch na maxa. Tylko klima.
~CDX
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
W zimie grzeje, latem klima chodzi, choć musiałem na jej przegląd wydać 250. Po zakupie trafiał mnie szlag bo parowały mi strasznie szyby przy deszczowej pogodzie. Wymiana filtra klimy pomogła.
~jamp@go2.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Brak płynnej regulacji nawiewu nogi/szyba-góra. W modelu z klimą przy opadach lub zimą trzeba włączyć klimę żeby osuszyć szyby, Długo trzeba czekać na ciepłe powietrze w II w I tego nie było.
~romek z Wroclawia e-mail: wolk1@box43.gnet.pl lub budowaserwis@wp.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
paruje szybko, a zdumiewająco jest nieprzymyślany uklad nadmuchu (niema pozycji jednoczesnego nadmuchu na szybę przednią i boczne), potrzebny operator do szybkiego przełączania nadmuchu, totalnie idioctwo.
~jacol
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Mam klimę, więc latem chłodno..... i zimą też. Zalecam zaopatrzyć się na zimę w osłonę atrapy silnika (koszt zakupu ok. 50zł ) , jest zdecydowanie cieplej.
~Weteran szos
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Szybko się ogrzewa i ochładza(moze dlatego że mam klimę), powinni coś zrobic z szybami bo wystarczy 5 minut na słońcu i robi sie okropnie gorąco.

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Stuchcio stuchcio@poczta.fm
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Nagrzewnica bardzo dobra w zime przy -20 szybciutko ogrzewa cale autko, klimka rowniez znakomicie chlodzi w lato.
Daewoo Nubira I Kombi