Lista ocen Daewoo Nubira I Sedan (160) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 210 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamiljan
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Auto bardzo wygodne, miękkie zawieszenie niestety dosyć słabe na polskie drogi, trzeba dosyć często zaglądać na drążki stabilizatorów.
~Nubir
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jeżeli cenisz komfort, to bomba. Szybko w zakręty to auto wchodzić nie lubi, ale po dziurach po prostu płyniesz.
~Cezary
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Układ jezdny , nie bede oryginalny wahacze sa najslabszym elementem tej czesci auta, ale nasze drogi pewnie rozwalilyby T34
~Piotr_25
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Zawieszenie mogłoby być trwardsze. Jak będę musiał wymienić amortyzatory to kupię Bilstein, żeby auto lepiej się trzymało
~tomasz.przychodzki@xl.wp.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
komfortowy, kołysze się fura..mi się podoba mam już dosyć aut z zawieszeniem sport, kręgosłup jest teraz na swym miejscu
~daewoo
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
w sumie niewiadomo o co konstruktorom chodzilo - jest nienajwygodniejsze, a zachowanie w zakretach... przemilcze:)
~MAT86
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
po wymianie amorów na gazowe i wrzuceniu sprężyn obniżających prowadzi się bajecznie.
~Bogdan Katowice
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
słąby punkt...trzeba niestety ciągle naprawiac swoznie, nie wytrzymują na naszych drogach
~mirek\'\'\'
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
tutaj są małe schodki ponieważ na naszych drogach nie wytrzymują tuleje na wachaczach i łączniki
~olo
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Jak jest zawieszenie bez usterek naprawdę swietnie trzyma sie drogi.Bez rewelacji ale solidnie.
Daewoo Nubira I Sedan