Lista ocen Daewoo Nubira II (68) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Trupodzierzdzca
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
dłuuugo się nagrzewa w zimę pomimo prób poprawy nic tu nie osiągnąłem. Klima jak to w tanich markach, co roku na wiosnę wymaga przepompowania "gazu" i wymiany jakiejś nieszczelnej części, co roku co innego więc nie mam jakiś konkretnych faworytów na liście niedoróbek konstruktorskich. Po prostu księgowi Daewoo są bardzo skuteczni w wyszukiwaniu oszczędności, i wszystko jest takie jakieś mało trwałe.
~Wan
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Samochód szybko zaczyna wiać gorącym powietrzem. Jednak jak się ma zaparowane szyby to cięzko jest się tej pary pozbyć. Jeśli chodzi o klimatyzacje, jest troszkę mało wydajna. Przy 35 stopniach na dworze przy nawiewie na wolnych obrotach było 14 stopni. Ale jak wkręciłem silnik na 2tys obrotów, po chwili było 9 stopni w kratce nawiewu
~matys
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
nawiewy spoko i klima po 130tys trzeba bylo nabic na nowo gazem zeby chlodzila tylko nie wiem co jest grane bo od jakiegos czasu czy cieplo czy zimno a wogole do bani jak jest dzeszcowo to przy wlaczonym nawiewie bez klimy paruje szyba przednia a szczegolnie lewa strona i nie wiem co jest moze ktos wie jak sie tego pozbyc bo daje popalic
~stanleypo
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
wentylacja dobra. układ wewnętrzny dobry. nawiewy/ podział nawiewów dobry (szyba przednia, boczne, nogi itp) siła dmuchania odpowiednia na poszczególnych biegach jednak silniczek nawiewy 3 i 4 już dosyc głośno pracuje. klimatyzacja pracuje dobrze i chłodzi latem naprawdę dobrze.
~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Niby wszystko ok, ale ogrzewanie działa jakby "chciało a nie mogło". Niby dmucha ciepłe, ale w kabinie nie za gorąco. Minus za przedostające się do kabiny zapachy z komory silnika (tam jest filtr kabinowy). Mam LPG i czuc to...
~arti
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
chyba trafiłem na lepszy model,podczas deszczu szyba nieparuje mimo tego iż mam wylonczoną klime,zwracam uwage iz co 6 miesiecy wymieniam filtr kabiny koszt 31 zł,możliwe że to pomaga,w zimie zauważyłem iż po około 6min w aucie robi sie przyjemnie,
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
w zimie szybko się grzeje, gorzej z odparowaniem szyb - nawet przy nadmuchu na maksa i w położeniu "odmrażanie" szyby boczne i tylna potrafią parować, i to mimo specjalnych dysz w drzwiach... za to odmrażanie lusterek bocznych działa bez zarzutu!
~weteran
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Niestety z tym zawsze były jakieś problemy. Klima padła bo wadliwe mocowanie, to znowu termostat pada i zamienniki co 3 miesiące, słaby podział - albo szyba, albo nogi - czyli szyba parowała i zabawa pokrętłem co chwila
~TomaLL
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Tu w sumie mógłbym powiedzieć najmniej, bo w sumie są one mało używane ale w wersji z klimatyzacją zdarzają się problemy z chłodnicą właśnie od niej i problemy z uszczelnianiem, reszta przeciętnie, nie najgorzej, nie najlepiej.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira II
10,2
~Grzesiek
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Bardzo dobrze auto bardzo szybko się nagrzewa więc w zimie nie ma problemów z marznięciem. Klima naprawdę bardzo wydajna. Szyby mają tendencje do parowania. Ale dbanie o filtr kabinowy załatwia sprawe