Lista ocen Daewoo Nubira II Sedan (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
do 60 tys. km było ok. - potem w kolejności: wymiana całych wahaczy z przodu - ASO nie chciało wymienić samych tulei! - i łączników stabilizatora, po 90 tys. padła przekładnia kierownicza - nie udało mi się jej zregenerować - nowa kosztowała 2000 zł i okazała się wadliwa fabrycznie - na szczęście sklep wymienił na kolejną. przy 95 tys. km kolejna wymiana wszystkich wybitych elementów gumowych w zawieszeniu! To auto nie na nasze drogi.......
~Damian
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Poważnych usterek nie odczułem. Jedyne co z mojej winy to że urwał mi się wąż od nagrzewnicy podczas jazdy i wylał się płyn chłodzący co za tym idzie: przegrzałem silnik i poszła uszczelka pod głowicą, a co najlepsze koszt naprawy nie takie duże bo 350zł.
~Wan
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Przewody hamulcowe przegniły, wydech ma więcej dziur niż durszlak, silnik miał remont, regeneracja głowicy, szlify wałów itp, ale to przez niewłaściwą eksploatacje poprzedniego właściciela
~patryk1973@o2.pl
Sedan 2.0 i 16V CDX 126KM 93kW
polecam serdecznie . auto kupiłem przy przebiegu 65 tk. mało awaryjne , jezlei oczywiście jest dobrze serwisowane w dobrym zakładzie , niekoniecznie serwis autoryzowany.
~Jano
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Absolutne zero awarii przez 7 lat i 68 tys kilometrów jazdy, z czego zdecydowana wiekszośc po mieście na krótkich odcinkach (do 4 km).
~matias23@tlen.pl
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
maglownice, przy 200 tyś. zawory, popychacze, rozrząd do bani, zawieszenia, łaczniki stabilizatora i sinenblocki do bani
~prezes
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
auto nigdy mnie nie zawiodło zrobiłem w 8 miesięcy 35tyś i tylko wymieniałem olej i płyn chłodniczy na zimę
~Nexus
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Żadnych usterek poza wynikającymi z naturalnego zużycia w trakcie eksploatacji.
~djeremi
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Raz mnie zawiódł,gdy wtryski się zapchały bo użyłem bardzo słabej jakości gaz.
~Jovanyc
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
wymiana sprzęgła po 170 tys km Jeśli chodzi o bezawaryjność to jest naprawdę dobrze
Daewoo Nubira II Sedan