Lista ocen Daewoo Tico (494) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 565 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Reniur
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Biegi włączają się lekko ale nie precyzyjnie. Zdarzało się nie raz że nie trafiłem na odpowiednie przełożenie.
~skorsky
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Precyzyjna, lekko pracuje ( dużo lepiej niż w Mercach - wiem coś o tym ). Niestety w moim "warkocze" dźwignia na 3 i 5 biegu.
~jejkop@gazeta.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
dobra jedyna wada to leć olej do niej tylko taki jak trzeba żadnych zamienników bo w zime jak zimny to biegu czasem nie da sie wrzucić
~coolcherry@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Troszeczkę haczy, szczególnie przy przy właczaniu trójki. Szczególnie w zimie mimo oleju syntetycznego 75W/90.
~elrogalo@nospam.adv.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Bardzo dobrze dobrane przełożenia ułatwiają wykorzystanie mocy niewielkiego silnika i żwawe poruszanie sie po miejskiej dżungli.
~hans77@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
za krótka dwójka, poza tym od 55 tys chromoli dwójka (przy przyspieszaniu) i piątka (przy hamowaniu) - chyba sie coś porozkręcało
~mlody, m_i_chal@go2.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
od pewnego czasu cos szumu na 3 i 5 biegu, wsteczny wchodzi ze zgrzytem, dobrze zestopniowana i wmiarę elastyczna
~Dadii
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Nie miałem z nią żadnych problemów. Czasem problem z wbiciem wstecznego ale spełniała swoje zadanie
~ktośzły
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Wcześniej miałem forda escorta, fiata tipo i parę innych, kulturą pracy nie dorastały tik-takowi do pięt.

Usterki Daewoo Tico

Daewoo Tico – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Artur
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Fajnie że 5-cio biegowa. Może trochę przełożenia nie dobrane ale da się fajnie jeżdzić.