Lista ocen Daihatsu Charade G100 (37) - Ergonomia

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Ergonomia zależy od wersji Charady. Ja kupiłem wersję najbardziej ubogą, ale rozbudowałem ją. Początkowo nie miałem bocznych kieszeni (!) bez których nie wyobrażam sobie jazdy. Nie było gdzie chować skrobaczki, odmrażacza do szyb, ścierek itp. Po dokupieniu kieszeni, wszystko wróciło na swoje miejsce ;) Cyfrowy zegarek wbudowany w sam środek kokpitu to strzał w dziesiątkę! Wielkie słowa uznania dla projektantów. Nie trzeba ściągać wzroku z...
~PrzemGT
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Nie jest żle ;) Wszystko na miejscu, wszystko gdzie trzeba, ale wg mnie drążek zmiany biegów za wysoki stanowczo. W mojej ślicznotce został on skrócony i jest on w sam raz i ładniej wygląda. Za mało miejsca na radio...
~Wojtek
Hatchback 1.0 54KM 40kW
moje autko było golasem (bez żadnej elektryki) więc nie nie mogę się wypowiedzieć o rozłożeniu różnych przełączników. Ustawienia dmuchawy i inne podstawowe rzeczy bardzo przyzwoicie umieszczone.
~Kosciej
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Jest OK - maly schowek, ale auto tez male :) Wszedzie siegasz, jak jestes niski, to nie mozesz drzwi pasazera otworzyc - Auto szerokie!!
~madzia
Hatchback 1.0 52KM 38kW
brak schowków..auto lekkie więc jak wdepnę przy starcie to wszystko leci..trochę dziwny obraz w tylniej szybie ale ogólnie ok
~Maciej Pik
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Ogólnie ok. tylko fotele na trasie dają się trochę we znaki ale jak rok temu dojechałem do Chorwacji to nie jest źle :-)
~8konrad888
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Jak dla mnie wszystko po reką za dużo wyposarzenia nie mam ale i tak wszystko tam gdzie powinno byc:)
~Evo
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Wszystkie przełączniki, pstryczki itd na swoim miejscu jak to w japończyku zazwyczaj bywa.
~CrulicK
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Wszystko pod reka, ciekawe rozwiazania. Szkoda ze tylnej klapy nie mozna otwierac z kabiny tylko kluczykiem.
~Młody
Hatchback 1.0 TD 48KM 35kW
właściwie to nie ma doczego się przyczepić poza włcznikami tylnej wycieraczki i ogrzewania szyby