Lista ocen Daihatsu Charade G100 (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcinc
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Niskie koszty utrzymania związane bezpośrednio z awaryjnością. Raz na pół roku coś faktycznie muszę zrobić. Zazwyczaj to pierdoły. Samochód nigdy mi nie odmówił posłuszeństwa, oprócz trzech sytuacji: 1 padł mi akumulator, 1 styki przerywacza (platynki) miały zimny lut i nie łączyły, 1 pękła obudowa alternatora i w zimie się zablokował po nocowaniu pod chmurką.
~Dża
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Stosunek ceny do jakości jest idealny. Auto kupił mój ojciec za 1700zł. Było serwisowane na oryginalnych częściach. Ja dostałem je po roku eksploatacji przez ojca. Wlewam benzynę i jadę - to chyba najważniejsze :)
~8konrad888
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Za taka cene trudno dostac taka rakiete w takim stanie:) mozna poszukac w hondach ale trzeba bardziej uwazac bo czesto sa dojechane przez młodych ludzi:) a i charadek jest mniej na drogach:)
~Młody
Hatchback 1.0 TD 48KM 35kW
Autko sprzedałem w lecie 2002 za 5 tys zł - nowy własciciel musiał dołożyć na przeguby i na samoregulatory do ręcznego (cud znaleźć!!!) i zrobić z tłumnikiem poza tym autko było do jazdy.
~Grzesiek
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Za tę cenę to myślę że jest to naprawdę spuer autko. Może z częściami jest troche ciężko, ale jest to w końcu japoniec, więc to się nie może przy normalnym użytkowaniu popsuć.
~Marek Otwock
Hatchback 1.0 52KM 38kW
te auta są tanie lecz trzeba trafić na mało zjeżdzone a najlepjej z zachodu tam drogi sa OK ,a jak jeszcze jezdziła babcia Helga tylko do koscoioła to polecam za każda cenę.
~PrzemGT
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Z tego co widuje na allegro to całkiem tanie a przy tym japońska jakość mało pali i wmiare niezawdne. Wole to od Tica czy Ciko :)
~Wojtek
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Jeśli znajdziesz nieobrdzewiały egzemplarz warto zakupić bo autko wyjątkowo niezawodne
~foka
Hatchback 1.0 52KM 38kW
jeśli potrzebujesz bardzo taniego samochodu do jazdy po mieście albo w ogóle do nauki jazdy to polecam.
~Evo
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Super autko dla osoby samotnej bądz małej rodziny. Rodowity niezawodny mały japoński połykacz szos.