Oceny Daihatsu Charade G100 1.0 54KM 40kW 1987-1994

Daihatsu Charade G100 1.0 54KM 40kW 1987-1994 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Daihatsu Charade G100 1.0 54KM 40kW 1987-1994

~Wojtek
Hatchback 1.0 54KM 40kW
IDEAŁ jak na pierwsze auto, łatwe w parkowaniu, tanie w utrzymaniu, niewielkie spalanie. Niestety przy bocznym uderzeniu wyszło, że auto ma wytrzymałość puszki po coli (przód i tył może i spoko ale bok, to tragedia)
3,7
~PrzemGT
Hatchback 1.0 54KM 40kW
To jest moja ukochana \"charadka\" i za nic jej nie oddam :) Bardzo się przywiązałem do niej choć niecałe 4miechy nią śmigam. Wspaniałe autko do poszalenia dla młodego kierowcy. A i dla starszej osoby tez świetne bo wygodne małe zwinne i mało pali :) Jak się o nie dba to i umie się odwdzięczyć
4,1
~Grzesiek
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Autko w 100% zaspokaja moje potrzeby, po 15 latach wymieniłem jeszcze orginalny układ wydechowy. Ostatnio musiałem pojechać do mechanika wyregulować gaźnik i zapłon, gdyż coś się stało (prawdopodobnie za bardzo przechrzczone paliwo zatankowałem na podrzędnej stacji). Po regulacji śmiga aż miło :) . Co do karoserii to oprócz 15cm na końcach progów i kilku małych ognisk na klapie bagażnika to rdzy ani grama nie ma.
4,1
~Maciej Pik
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Nie wystawie najwyższej oceny bo ten samochód jest jedyny jaki miałem (od 13 lat) więc nie ma porównania. Dla mnie ok. Najważniejsze jest to że jak gdzieś wyjeżdżam do pracy to po powrocie już nie mogę doczekac się kiedy się przejadę :-). Jak masz jakieś problemy czy coś wiesz i chcaiłbyś sie podzielić na temat Charady 1.0 TS (gażnik) benzyna lub podobnej to mój adres: maciej.pikniczka@wp.pl
~Cordi
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Japońska jakość i niezawodność za tak niską cenę!!!!!!:)
~MadMandy
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Nie mam właściwie nic do zarzucenia Charadce. Jest w miarę ekonomiczna, wygodna i jak na miasto szybka i zwrotna.
~Łuki
Hatchback 1.0 54KM 40kW
obroty trochę skaczą zaraz po odpaleniu, elastyczny nie jest - pracuje tylko dobrze na wysokich obrotach, z niskimi jest już gorzej (Silnik)
3,8
~Przemas Sopot
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Chcialoby sie uzyskiwac lepsze przyspieszenia ale to w koncu nie BMW (Silnik)
3,5
~jurek