Oceny Daihatsu Cuore VI

Najnowsze oceny Daihatsu Cuore VI

2,4
~kierowca
Daihatsu Cuore VI
auto zakupione dla córki jako pierwszy samochód - do nauki jazdy i obycie na drodze, skarbonka bez dna.... wahacz 650 zł....szok, te tanie z aledrogo nie pasują nawet nie zamawiajcie, po 1000 km wyciek płynu chłodniczego wyglądało na pompe, okazało sie że leci z pod głowicy...... wiadomo planowanie, uszczelki a przy okazji nowy rozrząd i tysiączek strzelił (po znajomości) , ogólnie auto juz zostanie u mnie raczej do końca swojego żywota bo...
Daihatsu Cuore VI
to moja druga cuore pierwsza mialem 13 lat 130ts km, nadal jezdzi i ma sie dobze po zatym 3 wypadki prakycznie stluczki naprawione jezeli systematycznie zmieniasz olej plyn chamulcowy plyn w chlodnicy a nie wode klocki tarcze to niema co sie zepsuc
~MoTo
Daihatsu Cuore VI
Naprawde fajne male oszczedne dynamiczne pakowne auto ma tylko jedna wade,a mianowicie taka ze jest to Daihatsu

Usterki Daihatsu Cuore VI

Daihatsu Cuore VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Daihatsu Cuore VI
nic dodać nic ująć, typowe autko miejskie dlatego tak wysoka ocena-polecam
Daihatsu Cuore VI
Nie wiem jak starsze roczniki,ale nowy model spisuje się bez zarzutu. Jest to co prawda model typowy dla kobiety, ale i mi się nim jeździ fenomenalnie. Od dwóch lat ani jednej usterki. Polecam
~Grzesiek
Daihatsu Cuore VI
Samochodzik Extra!!!! Typowy miejski samochod.... zarowno dla Pań jak i dla Panów.
~Aneta, Sebastian
Daihatsu Cuore VI
Małe autko niezawodne w mieście, "zwinny" bezkonkurencyjny w swojej klasie.
~Artur O.
~daniels
Daihatsu Cuore VI
Silnik ekonomiczny a zarazem dynamiczny, bez problemu jedzie 170 KM/h (Silnik)
~Dawid