Lista ocen Daihatsu (567)

~ryszard. matera@op.pl
Daihatsu Applause I
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Bardzo szkoda, że marka ta zostła wyparta z naszego rynku. Myśle, że należałoby rozgraniczać poszczególne typy Applause´ów, tj. wersja 1,6 L - z silnikiem gaźnikowym; 1,6 Li - z pompą wtryskową, a także wersje z literką"x", tj. z napędem na wszystkie koła. Miałem dwa Applause - 1,6 Li oraz 1,6 L - stąd wiem, jak duże sa różnice pomiędzy tymi typami. Na zakończenie muszę podkreślić, że autka te są również odporne na korozję.
~NOS
Daihatsu Charade G100
Hatchback 1.0 GTi 101KM 74kW
Szczerze mówiąc silnik tego auta bardzo mnie zaskoczył. Samochód ma naprawdę niezłe przyspieszenie, siły brakuje mu dopiero powyżej 160km/h. Można mieć trochę zastrzeżeń co do elastyczności ale to przecież 1 litr pojemności. (Silnik)
3,3
~Łukasz N.
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Zacznę od tego, że jeździłem tym samochodem w latach 2001-2003, a wcześniej od 1996 roku jeździł nim mój tata. Jako pierwszy w samochód w życiu się nadawał, choc później zmieniłem na poloneza i ... nie ma co porównywać - poldek (mimo, że też kiepski) bił na głowę. Sprzedałem w 2003 za 1700zł. Jeżdżacy grat, zgnity, z silnikiem do remontu i z zawieszeniem do naprawy. Ale facet (pasjonata) go naprawił i jeżdił nim dalej.
3,3
~fkuzi555
Daihatsu Feroza
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
teraz juz jezdze czym innym, mialem frontere A z 2,4 + LPG, teraz mam ML W163 3,2 V6 i feroza dawala wiele wiecej frajdy. kiedys w teren kupie kolejny egzemplarz
~kawka96@vp.pl
Daihatsu Applause I
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony.Martwią mnie tylko trochę blachy bo przecież 12 lat dla "japończyka" to sporo i pewnie zaraz zacznie wychodzić rdza.
3,5
~seta_lp@go2.pl
Hatchback 1.0 D 37KM 27kW
Powiem tyle ten samochod to makabra ale piekna makabra... przyzwyczailem sie do niego i nie moge sie z nim roztac... nawet planuje go odrestaurowac... a moze male przerobki... mysle nad CABRIO... ale tu jest maly problem... ten cholerny CZAD...
~Mariusz - hhmariusz@wp.pl - nawiążę kontakt z innymi posiadaczami Feroz w celu wzajemnej pomocy
Daihatsu Feroza
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Nie podsumowuję, pierwsze wrażenia dobre, a kupiłem auto do jazdy drogowo terenowej.
~lolek po2le
Hatchback 1.0 52KM 38kW
dobra za malo bardzo dobra za duzo..ale mysle ze dobra to bedzie krzywdzaca ocena bo mysle ze jezeli otrzekujemy taniego samochodu i chcemy miec sredniej klasy autko to ten model jest idealny
~szymon
Daihatsu Cuore VII
Hatchback 1.0 i 70KM 51kW
Zaryzykuję stwierdzenie że nie ma na rynku w tej cenie równie dynamicznego, ekonomicznego, bezawaryjnego, przestronnego auta.
~Xxxx
Daihatsu Cuore IV
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Jak na autko z 1996r. o takich gabarytach(dla mnie to +) doskonale się sprawóje, źle nie wygląda, co można więcej wymagać, zrywne, można nim nawet troche pojechać