Oceny Daihatsu Terios – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Daihatsu Terios

~lesnikkk
Standard 1.3 i 16V 4WD 86KM 63kW
Witam. Jestem leśnikiem. Auto używane na co dzień w terenie. Kiedyś przeczytałem fajny artykuł "niedoceniany maluch terenowy" Auto jest bardzo zwrotne. Silnik trochę za słaby ale dwie osoby wiezie :-) Blokada mi już w zimie i niezłym błotku pomogła. Bardzo krótka jedynka która rekompensuje brak reduktora. Auto może i wygląda skromnie przy topowych terenówkach ale ze względu na swoją wagę daje sobie nieźle radę w terenie.Ogromną wadą samochodów...
~Przemek
Hatchback 5d 1.5 i 16V 4WD 105KM 77kW
Jeździłem tym autem wynajętym na Cyprze. Bardzo dzielne w terenie, bezdroża, koleiny ziemne, duże kamienie pokonywał bardzo sprawnie. Na autostradzie daje radę do 100 km/g szybciej nie jechałem bo auto nie było w dobrym stanie technicznym. Spalanie PB94 8-9 l. Naprawdę polecam jako auto w teren na niedalekie dojazdy.
~Bartosz
Hatchback 5d 1.5 i 16V 4WD 105KM 77kW
Samochodzik bardzo sprytny, praktyczny, oszczędny i wbrew pozorom bardzo pojemny. Plusy: oszczędny przy stałym napędzie 4x4 / niezawodny / łańcuch rozrządu / prosta budowa silnika i łatwy w serwisowaniu. Minusy: sztywne zawieszenie / brak dostępności części zamiennych
~basia
Standard 1.3 i 16V 4WD 86KM 63kW
Kupiony na dojazdy na wiejską działkę stał się wkrótce ulubionym autem w domu. Wszędzie wjedzie, wszędzie zaparkuje. Nie wymaga napraw. Niestety- rdza go żre od spodu i wkrótce przyjdzie się pożegnać.
~Marek
Hatchback 5d 1.5 16V 105KM 77kW
Bardzo fajne, małe autko. Kupiłem je ze względu na wysoką pozycję za kierownicą i wygodne wsiadanie/wysiadanie. Na razie nic się dzieje. Bardzo mały promień skrętu, wystarczające osiągi, dobra jakość wykonania. Posiadam wersję z tylnym napędem, więc pewnie wersja 4x4 jest jeszcze lepsza w prowadzeniu. Przy okazji uwaga do autocentrum o poprawienie danych z napędu przedniego na tylny i położenie silnika z poprzecznego na wzdłużny. Skrzynia...
~Nidorff
Standard 1.3 i 16V 4WD 86KM 63kW
kupiłem gi jako wakacyjne bujadełko na jedną wyprawę (Ukraina) a potem tak mnie zauroczyl ze nie sprzedalem. Generalnie jest to auto bez bajerow ale wyjatkowo solidne. Wszedzie wjedzie i wyjedzie ale z powodu brako reduktora nie nadaje sie na rajdy offroad. Lekki teren, kiepskie drogi ok ale bloto po dach nie.
~Oxydry
Hatchback 5d 1.5 16V 105KM 77kW
Bezawaryjne autko. Zero problemów wsiadasz i jedziesz tam gdzie chcesz. Nie po mechanikach :-) autko jak dotąd niesprawia żadnych problemów. Szczerze polecam. Z tyłu przestrzeń dla pasażera wieksza niż w rav-4
~Witja
Standard 1.3 i 16V 4WD 86KM 63kW
Trochę ciasno wewnątrz, ale wogóle się nie psuje.To niewiarygodne ,że auto z 97 roku jest tak bezawaryjne.Miałem już ponad 20 różnych marek samochodów ,ale Terios jest niesamowity.Wjedzie wszędzie i wyjedzie ze wszystkiego!Spala mi 10L gazu na100km ,nie wiem czy można jeździć jeszcze taniej .
~leśnik
Standard 1.3 i 16V 4WD 86KM 63kW
Piszę opinię o aucie, którym pracuję jako pracownik terenowy Lasów Państwowych. W ocenie nie porównuję go do normalnych aut, ale do tych którymi jeździłem w terenie (nie offroad!): Niva, Vitara, Uaz, Pajero, Pajero Pinin, Feroza. Auto nie nadaje się do cywilnej jazdy - twarde, toporne, hałaśliwe. W lesie daje sobie za to bardzo dobrze radę - nie do offroadu, bo na to jest za słabe, ale na szutrach czy drogach gruntowych o każdej porze roku...
~Radek Tarnowski
Standard 1.3 i 16V 4WD 86KM 63kW
Genialne autko, najbardziej oszczędna i przystępna dla kieszeni terenówka. Właściwości jezdne rewelacyjne, silnik elastyczny i cichy. Mieszkam w górach i miałem kilka aut terenowych ale to jest najlepsze.
Daihatsu Terios