Szukaj

Informacje o Dodge

Amerykańska marka produkująca samochody osobowe, sportowe i pick-upy, należąca do Chrysler Group. Została założona niemal 120 lat temu w Michigan. Siostrzana marka Dodge’a, Plymouth, została wycofana z rynku w 2001 roku. Najsłynniejsze modele firmy to Grand Caravan, Challenger, Neon i Caliber.

Dodge – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Opinie Kierowców o Dodge

Sprawdź co kierowcy
myślą o Dodge

Oceny Aut 784 oceny

4,6
~Czuruk
Dodge Journey
Terenowy 3.6 V6 287KM 211kW
Auto posiadam od dwóch lat. Na razie jestem bardzo zadowolony chociaż przydałaby się lepsza skrzynia bo ta jest trochę ospała i nie wykorzystuje w pełni potencjału tego silnika. Auto bardzo wygodne na trasy i pakowne. Spalanie w mieście około 20 LPG w trasie przy jeździe 100 - 110 km/h spokojnie można zejść poniżej 13 litrów. Z nieplanowanych wydatków to jedynie chłodnica oleju z której ciekł olej, koszt z robocizną to około 1500 zł. Silnik bezawaryjny na łańcuchu tylko wymieniać olej na czas i jeździć.
4,4
~Family Driver
Dodge Caravan V
Grand Caravan Facelifting 3.6 VVT 283KM 208kW
Moim skromnym zdaniem auto jest bardzo dobre, dla rodziny 2+3 (i więcej) nie ma nic lepszego. Żadne kombi i europejskie "minivany" praktycznie nie mają szans jeśli chodzi o przestrzeń w środku z Grand Caravanem. Duże SUVY które okazują się małe w środku też właściwie odpadają jeśli chodzi o miejsce w środku. Masa schowków, wygodne fotele, dobra widoczność, dobre wyposażenie. Jest duży masywny i przez to bezpieczny dla całej rodziny. I o to chodzi. Dodge z silnikiem 3.6 VVT jest bardzo dynamiczne, silnik pentastar pięknie brzmi. Jeśli komuś 290 KM to mało to nie wiem, może ktoś wam silniki podmienił :) Spalanie jest wg mnie akceptowalne w stosunku do masy i rozmiarów. Uważam, że gaz można spokojnie sobie darować. Jeśli miałbym się do czegoś doczepić to jest głośny w środku. Jednak to duży gabaryt. Radio fabryczne i nawigacja też denerwuje, ale to akurat łatwo to zmienić.
4,8
~Jary
Dodge Durango I
Terenowy 4.7 i V8 AWD 238KM 175kW
Prawdziwy amerykański samochód . Wygodny, przestronny.Prosty ,jak konstrukcja cepa.Ma jeździć i jeździ , a nie stać w warsztatach. Silnik V8 brzmi bajecznie .Skrzynia idealna . Zawieszenie jak w ciężarówce ,solidne i mocne, .Wnętrze w skórach ,funkcjonalne .Auto olbrzymie w wewnątrz, każdy się zmieści wygodnie. Spalanie 20 l LPG i więcej ,prz jeździe - miasto - krótkie trasy .Autostrada 14- 16 l , prz ekonomicznej jeździe z górki z żaglem i z wiatrem.Dodge ma ponad 200 koni , to i mówi swoje zjeść . Auto praktycznie bezawaryjne .Wygląd powalający . Polecam . Polecam , to auto z duszą .