Lista ocen Dodge Caravan II Grand Caravan (11) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TOLNI
Grand Caravan 3.3 152KM 112kW
Uszkodzenie klimy (naprawa 2,500zł), szkrzyni biegów (naprawa 3000zł), pasek rozżądu, amortyzatory, przewody wysokiego napiecia, zimeringi uszczelniające (cieknący olej) (naprawa 400zł, rozebranie (połowe silnika czeba rozebrać) 1500zł!!! Biorąc pod uwage okres czasu ile go mam (3 lata) to zepsólo sie wnim duzo chyba za bardzo dużo choc robie nim dosc duzo ok 30tysiecy rocznie mam nadzieje ze dalej bedzie ok bo niechce sie z nim rozstawac :)...
~LEKTOR
Grand Caravan 3.3 152KM 112kW
O poważnych usterkach ciężko coś napisać konkretnego, bo praktycznie się zdarzają. Jeśli nie znamy dokładnie przeszłości auta, mamy auto, które ma już prawie 20 lat... Mogę tylko napisać o dzwoniących regulatorach zaworów i spadku mocy przez to, ale nie wiem czy to już kiedyś było wymieniane, bardzo możliwe, że nie.
~Wojtek
Grand Caravan 3.3 152KM 112kW
remont skrzyni biegów, wymiana przekładni kierowniczej, remont przedniego zawiszenia, awarie układu hamulcowego i elektroniki
~e-ryba1@o2.pl
Grand Caravan 3.8 164KM 121kW
skrzynia, półoś, łożysko, brak ciśnienia w jednym cylindrze - a serwis 200km stąd
~KRIS
skrzynia wymagala wiekszej naprawy
~mietek od nielegalnych tabletek
skrzynia, polos x2, sterowanie airbagiem, rozrusznik
~leonidas121
Odpukać nic a nic
~Andrzej Wrocław
Grand Caravan 3.3 152KM 112kW
nie myslę o żadnych awariach
~UzzY
Silnik nie do zajeżdżenia