Lista ocen Dodge Caravan II Grand Caravan (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LEKTOR
Grand Caravan 3.3 152KM 112kW
Zawieszenie to klasyka nad klasyki, McPhersony z przodu, z tyłu resory, w moim egzemplarzu są dodane pióra z tyłu, wystarczyło po jednym na stronę z Poloneza, auto przez to nie przechyla się na zakrętach i stoi równo, ponieważ te auta mają tendencję do opadania tyłu, przez źle wyglądają. Przy bardzo szybkim wejściu w zakręt tył potrafi uciekać, ale to jest takie płynięcie, na pewno nie prowadzi do przesterowania :D
~mietek od nielegalnych tabletek
Grand Caravan 3.8 164KM 121kW
naped AWD (ocena 5) robi swoje, jednak terenowka to nie jest (momo wszystko nisko zawieszony). zawieszenie (ocena 3-) owszem i komfortowe ale w zakrety szybciej niz 90-100 kmh nie polecam. szczególny szok po przesiadce z multivana ktorego uzywam rownolegle. ponton - moze ktos lubi, ja nie.
~e-ryba1@o2.pl
Grand Caravan 3.8 164KM 121kW
napęd niby na 2 osie ale szkoda że dołączany - takie ´oszukane´ 4WD. Zawieszenie komfortowe - dobrze wybiera nierówności, ale samochód nieprzyjemnie wychyla sie na szybko pokonywanych zakrętach, ZBYT SŁABE HAMULCE!!! (wersja amerykańska)
~NIKI
Grand Caravan 3.0 144KM 106kW
Auto raczej do spokojnego i komfortowego przemieszczania się na długich prostych niż do szaleństw na zakrętach. Jednak nie zauważyłem żeby auto zachowywało się niebezpiecznie przy nagłych korektach kierunku.
~leonidas121
Grand Caravan 3.8 164KM 121kW
Nie wolno przeginać z prędkością w zakrętach. To auto do spokojnej podróży a nie wyścigu szczurów.
~TOLNI
Grand Caravan 3.3 152KM 112kW
Wspaniałe wspomaganie kierownicy, dobra reakcja na ruchy kierownica , dobry promień skrętu...
~leonidas121
Grand Caravan 3.8 164KM 121kW
Trzeba uważać w ostrych zakrętach. To nie sportowe autko i lubi bujać.
~UzzY
Grand Caravan 3.3 152KM 112kW
Mięciutki, pluszowy amerykanin, u nas trochę za gibko w zakrętach :)
~party animal
Grand Caravan 3.0 144KM 106kW
nie dbam, amory do wymiany ale mam to gdzies dla mnie dobrze jezdzi
~niki129@wp.pl
Bez zastrzeżeń