Ocena kierowcy - Dodge Caravan IV Grand Caravan

Dodge Crand Caravan 2006 3.8 , 13 lat temu
Rok produkcji 2006
Dodge Caravan IV Grand Caravan 3.8 218KM 160kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Małe spalanie przy V6 3.8 jak taka bryka max pspala 15L gazu po warszawie to dla mnie jest szok 100 km za 30 zł Wyposażenie schowki dodatki składane fotele w podłokę bezawaryjność .
Gdyby palił do 10 litó∑ maksymalnie to nigdy bym już innego auta nie chciał posiadać choć 15 maksymalne spalanie gazy też mnie nie przeraża 15x 2.0 zł daje mi 30 złotych na 100 km z 30 litrów gazy standardowo 220 do 230 km warszawa i okolice
Świetny silnik V6 nic nie wyżyłowany doskonale spisuje sź w tym samochodzie
6 biegowa skrzynia spisuje się rewelacyjnie dzieki P zapomiałem co to jest hamulec ręczy . D świetnie się spisuje a mam jeszcze L i 3 do jazdy w górach i do ciągnięcia przyczepki
Doskonale nic z nim się nie dzieje
Rewelacja . Parkowanie tyłem jest proste . Widać w szybie ile jeszsze możemy dojechać a z czujnikami parkowania ten samochodzik mozna zaparkować na milimetry . siedzisie wysoko wszystko widać idealnie .
3 strefowa przy temperatuże 30 stopni w cienu schłodziła samochód na postoju do 18 stopni w 10 minut na zimnym silniku . Ogdzewanie działa natychmiastowo w zimę nie było problemu można siedzieć w koszulce
Nie ma nic bardziej pozytywnego w tym aucie jak przestrzeń . Siedzi się jak na kanapie nogi wyciągnięte maksymalnie . Pełna regulacja elektryczna foteli kierowcy i pasażera góra ∂ół przyd i wtył kołyska podparcie lędzwiowe . Fotele 2 rzędu i 3 chowane w podłokę Pianino można wstawić i grać jak ktoś chce :)
Jest dobrze ale mogło by być lepiej . Ja oceniam na dobrze bo do doskonałości troszkę brakuje
Auto nie dla szybkiego amatora jazdy Miasto Warszawa 14/15 L gazu Miasto Warszawa 13/14 L Bęzyny 95 Mieszany 12/13 Gazu Mieszany 11/13 Bęzyny Trasa 9.8/11.5 L Gazu Trasa 9,2/11 Bęzyny Silnik 3,8 V6 lepiej niż w silnikach klekotach 2,5 wiec nie wiem po co ludziska je kupują Wymiana Cewka przewody wysokiego napięcia świece koszt z robocizną wszystko firmy mopar 1200 zł na zamienikach do 700 zł całe moje naprawy . Co robiłem jeszcze od nowości to wymiana filtrów oleju(mineralny bardzo tanio wychodzi) i klocki hamulcowe całość do 700 zł
Ceny w polskich salonach są chore sprowadzałęm z Canady po odleniu kosztował mnie o 20 tysiecy taniej niż bym za ten rocznik miał zapłacić za jakiś rozbity w polsce z komisu
Plastik się spisuje
Uszkodzona cewka pozwalała na dojechanie do serwisu (zakup oryginału to 380 żl) wymiana od 120(warsztat) do 350 w serwisie gwarancyjnym

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.8 218KM 160kW [l/100km]

11,3