Oceny Dodge Caravan IV Grand Caravan

Dodge Caravan IV Grand Caravan - Oceń swoje auto

Oceny Dodge Caravan IV Grand Caravan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Dodge Caravan IV Grand Caravan

Dodge Caravan IV
Cóż, za moja opinię o aucie wystarczy to , że jeździłem nim 9 lat :) Bardzo dobry, tani w eksploatacji samochód. Po wyjęciu tylnej kanapy i środkowych foteli załadowałem do niego wersalkę + fotel + materac w IKEI . Z takim ładunkiem, przy prędkości 160 km/h spalanie to 16 l/100 km LPG. Jedyne części, które czasami ulegały zużyciu to gumy i łączniki stabilizatora. Po za tym nic się nie psuło, a samochód był po przejściach w USA. Żałuję, że go...
~brejn
Dodge Caravan IV
Użytkuję od 2012. Samochód komfortowy. Przestronny. Z instalacją LPG przy spalaniu przeciętnie 13L. Wychodzi relatywnie jakieś 5L Pb95 - czyli tyle co miejski mikro samochód. Standardowy serwis i wymiana częsci i płynów ekplatacujnych to koszt porównywalny z FIATem lub OPLEM - rozsądnie. Idealny w długim trasach. W mieście również się sprawdza.
~Ziom
Dodge Caravan IV
Mój ulubiony samochód. Miałem aut kilkanaście, prywatnie i w firmie. Nie jest to demon szybkości, ale swoje ruszy, po mieście nie ideał, bo duży (czujniki lub kamera dobra rzecz :). Niemniej wszystkie wypady ze znajomymi, dalekie i bliskie trasy to czysta przyjemność (zdecydowanie polecam dodatkowe monitory dla pasażerów i dobre audio)
~Adrian
Dodge Caravan IV
Wszystkie 7-osób może wygodnie siedzieć. Poza tym w kanapach znajdują się dwa orginalne w foteliki dla Dzieci, może nie najlepsze ale nigdy nic nie wiadomo. Przyspieszenie także nie najgorsze jak na Van-a.
~Mazi
Dodge Caravan IV
Jeżeli ktoś szuka auta za rozsądne pieniądze, zamontuje LPG i trafi na dosyć zadbany egzemplarz to będzie więcej jak zadowolony, jeśli ktoś szuka ścigacza lub miejskiej bzdzinki to sorry nie ten typ pojazdu. Tutaj liczy się wygoda, komfort i przestrzeń wewnątrz.
~Maestro
Dodge Caravan IV
Uważam, że auto nadaje się na drogi amerykańskie. Na polskie dziury średnio. Zaczynają skrzypieć resory tylne, pojawiają się luzy w zawieszeniu przednim. Serwis ASO drogi, części też nie tanie. Wszystko ma swoje wady i zalety, ale nie kupiłbym już takiego auta.
~grzegorz
Dodge Caravan IV
auto pszestronne na dzien dzisiejszy ceny i dostepnasc czesci bez problemu i w dobrej cenie, super wygodne na trasach, problem z parkowaniem w miastach,instalacja gazowa stag300 bez zadnych problemow , male problemy z zawieszeniem-koncowki drazkow kierowniczych oraz gumy stabilizatora -wymiana na 100000km ale temu winne sa nasze drogi
~Mazi
Dodge Caravan IV
Dosyć sporo takich małych awarii co spowodowało kilkukrotnie nerwy u mnie. Kupiłem używany z USA więc nie ma co się dziwić. Ale bardzo byłem zadowolony z samochodu, polecę go na prawdę każdemu ale tylko silniki benzynowe.
~Dodge Crand Caravan 2006 3.8
Dodge Caravan IV
Gdyby palił do 10 litó∑ maksymalnie to nigdy bym już innego auta nie chciał posiadać choć 15 maksymalne spalanie gazy też mnie nie przeraża 15x 2.0 zł daje mi 30 złotych na 100 km z 30 litrów gazy standardowo 220 do 230 km warszawa i okolice
~radło
Dodge Caravan IV
Radio,CD + kaseta - a brzmienie muzyki... Pełna frajda podczas bardzo spokojnej jazdy. Zawsze za kierownicą wypoczywam. Radzę spróbujcie. Oczywiście to nie wyścigowiec,ale na drodze radzi sobie świetnie
Dodge Caravan IV Grand Caravan