Oceny Dodge Caravan IV

Liczba ocen

Najnowsze oceny Dodge Caravan IV

~peter pitt
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Idealny jeśli chodzi o jakiekolwiek nagrywki, jazda swoją drogą. Content dla osób starszych XD nagrywamy razem z dziewczyną już 3 lata w tym aucie i wszystko się mieści, co można obejrzeć na lnstagramie:znieprawiona :) Polecamy się!
~Piotr
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Cóż, za moja opinię o aucie wystarczy to , że jeździłem nim 9 lat :) Bardzo dobry, tani w eksploatacji samochód. Po wyjęciu tylnej kanapy i środkowych foteli załadowałem do niego wersalkę + fotel + materac w IKEI . Z takim ładunkiem, przy prędkości 160 km/h spalanie to 16 l/100 km LPG. Jedyne części, które czasami ulegały zużyciu to gumy i łączniki stabilizatora. Po za tym nic się nie psuło, a samochód był po przejściach w USA. Żałuję, że go...
~brejn
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Użytkuję od 2012. Samochód komfortowy. Przestronny. Z instalacją LPG przy spalaniu przeciętnie 13L. Wychodzi relatywnie jakieś 5L Pb95 - czyli tyle co miejski mikro samochód. Standardowy serwis i wymiana częsci i płynów ekplatacujnych to koszt porównywalny z FIATem lub OPLEM - rozsądnie. Idealny w długim trasach. W mieście również się sprawdza.
3,7
~Grzeniu
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Bardzo kontrowersyjny pojazd.Z jednej strony solidy, duży van, samochód który ma styl. Z drugiej strony dziwne rozwiązania, błędy konstrukcyjne, niedociągnięcia. Trzeba go np. polubić i wybaczyć mu pewne wady.
~Ziom
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Mój ulubiony samochód. Miałem aut kilkanaście, prywatnie i w firmie. Nie jest to demon szybkości, ale swoje ruszy, po mieście nie ideał, bo duży (czujniki lub kamera dobra rzecz :). Niemniej wszystkie wypady ze znajomymi, dalekie i bliskie trasy to czysta przyjemność (zdecydowanie polecam dodatkowe monitory dla pasażerów i dobre audio)
~Adrian
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Wszystkie 7-osób może wygodnie siedzieć. Poza tym w kanapach znajdują się dwa orginalne w foteliki dla Dzieci, może nie najlepsze ale nigdy nic nie wiadomo. Przyspieszenie także nie najgorsze jak na Van-a.
Dziennik kosztów dla Dodge Caravan IV
20,3
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Jeżeli ktoś szuka auta za rozsądne pieniądze, zamontuje LPG i trafi na dosyć zadbany egzemplarz to będzie więcej jak zadowolony, jeśli ktoś szuka ścigacza lub miejskiej bzdzinki to sorry nie ten typ pojazdu. Tutaj liczy się wygoda, komfort i przestrzeń wewnątrz.
~k.kolaska@interia.pl
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Jestem w tym aucie zakochany.żadnych zbędnych bajerów , prosty , mocny i funkcjonalny.Doskonały do jazdy na codzień do pracy, z rodziną , po materiały budowlane.Grand byłby za długi po mieście ,ten jest jak przeciętny kombi.Po wywaleniu ławek dostawczak.I ten bagażnik dachowy nieraz uratował mnie gdy miałem wozić coś powyżej 4m.
3,8
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Uważam, że auto nadaje się na drogi amerykańskie. Na polskie dziury średnio. Zaczynają skrzypieć resory tylne, pojawiają się luzy w zawieszeniu przednim. Serwis ASO drogi, części też nie tanie. Wszystko ma swoje wady i zalety, ale nie kupiłbym już takiego auta.
~grzegorz
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
auto pszestronne na dzien dzisiejszy ceny i dostepnasc czesci bez problemu i w dobrej cenie, super wygodne na trasach, problem z parkowaniem w miastach,instalacja gazowa stag300 bez zadnych problemow , male problemy z zawieszeniem-koncowki drazkow kierowniczych oraz gumy stabilizatora -wymiana na 100000km ale temu winne sa nasze drogi