Lista ocen Dodge Magnum (14)

~piotr_szymczak
Kombi 5.7 i V8 345KM 254kW
Potężna jednostka pociągnie tego kloca w każdych warunkach. Ciągnie pięknie w całym zakresie obrotów. (Silnik)
~bee99add1@yahoo.co.uk
Kombi 5.7 i V8 AWD 345KM 254kW
doskonale brak przeniesienia wibracji pracy silnika takze na biegu jalowym az trudno uwierzyc ze pracuje wtedy na 4 cylindrach europejskim v6 daleko do takiej pracy. wyprzedzanie to czysta przyjemnosc nalezy pamietac o tym by odpowiednio szybko wracac na swoj pas po wyprzedzeniu :) (Silnik)
~Doombo
Kombi 2.7 i V6 24V 193KM 142kW
Dodge Magnum 2005 2,7 SE + LPG Samochód jest fantastyczny ładna lina, przestronny „klękajcie narody”, gdy nim jadę przez miasto. Cena adekwatna do jakości wyposażenia, które jest całkiem nie złe. Przyzwoite osiągi mimo wielkości pojazdu bardzo zadowalające spalanie. Na starcie pięknie przyspiesza później w miarę dużej prędkości troszkę gorzej. Zainwestowałem parę tysiączków w dobrą instalację LPG jestem bardzo zadowolony brak... (Silnik)
~gavroche5@wp.pl
Kombi 3.5 i V6 24V 254KM 187kW
Jestem bardzo zadowolony. Negatywnie zaskoczyły mnie właściwości jezdne. Ale codziennie rano, gdy widzę mojego Magnuma, sam sobie zazdroszczę :-) Auto wygląda jak milion dolarów!
~Albert
Kombi 3.5 i V6 24V 254KM 187kW
Wspaniały samochód. Potężne wnętrze i gabaryty, masywna sylwetka, bardzo duży bagażnik. Silnik o mocy 254 KM brzmi wprost rewelacyjnie z podwójnym wydechem. Samochód mimo swych wymiarów pozwala na dobre operowanie na parkingu - widoczność do tyłu nie jest wcale taka zła jak mogłoby się wydawać sądząc po długości samochodu, wymaga jedynie skupienia. W czasie jazdy ogromny komfort. Naprawy - tylko eksploatacyjne, wynikające z jazdy. Oczywiście...
~Le Vinh
Kombi 5.7 i V8 345KM 254kW
wyglada zajebiscie, jezdzi znakomicie, jest tani i jak na razie niezawodny. ma naped na tyl, mocny silnik, do tego jest bardzo komfortowy i ma duzo miejsca. czego chciec wiecej?
~robro
Kombi 5.7 i V8 345KM 254kW
świetnie, cicho i co za przyspieszenie, świetny automat, już choruję na 6.1 HEMI (Silnik)
~lukasz
Kombi 5.7 i V8 AWD 345KM 254kW
nie mialem zadnych problemow z samochodem tylko zmieniam olej i katuje
3,8
~michaspol@yahoo.com
Kombi 2.7 i V6 24V 193KM 142kW
w sumie jestem zadowolony uzywam go 7 miesiecy ,zrobilem 55000 km bez problemow , wyglad doskonaly,
~meki1@op.pl
Kombi 3.5 i V6 24V 254KM 187kW
dobrze jak na auto rodzinne , kiepsko jeśli oczekujecie auta o zacięciu sportowym . (Silnik)