Lista ocen Dodge Neon I (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yabadabadoo
Sedan 2.0 i 152KM 112kW
Nie czuję tego auta. Auto jest szerokie, niskie i trzyma się w zakrętach, ale czasem nie wiedzieć czemu potrafi ślizgnąć i nie jestem w stanie wyczuć kiedy to będzie. Może przez bardzo dobrze działajace wspomaganie kierownicy? Na kierownicy nie czuć nigdy zadnego oporu stawianego przez koła. Zawieszenie mam bardzo twarde, bo poprzedni własciciel twierdził, że oryginalne było za miękkie by jexdzić nim po naszych krętych drogach.
~assaselo@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Tragedia - w ogole nie trzyma na zakretach, dobija na glebszych dziurach, no i raz w roku cos pada. Kierownica miekka i nie daje poczucia trzymania drogi. Dzieki Bogu nie krzywi sie wszytko tak szybko jak w porownywalnych cenowo autach i zbieznosc trzyma.
~Vindos kerros@uzin.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Do tej pory jeździłem japońcami ze sztywnym zawieszeniem. W tym samochodzie zestrojenie zawieszenia jest nie do przyjęcia na dłuższą metę, coś będe musiał z tym zrobić. Może ktoś z Was już usztywniał Neona to chętnie skorzystam z pomocy.
~metju
Sedan 2.0 i 152KM 112kW
twarde zawieszenie-dobrze trzyma się drogi ale w Polsce plomby wypadają, okropnie dobija z tyłu gdy jest obciążony. Dość często trzeba wymieniać amortyzatory. Niezłe hamulce.
~P
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Twarde, głośne, mało komfortowe zawieszenie. Dobija na nierównościach, za to świetnie trzyma się drogi.
~ernestoo
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
bardzo dobry jak na amerykanskie auto. trzyma sie drogi doskonale jest troche twarde ale mi sie to podoba
~romano76@op.pl
daje mu ostro w kosc po hygway w canadzie 35 tys i nic do wymiany
~Cysio
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
dobre,choc juz nie takie sztywne jak kilka lat temu (polskie drogi)
~jacar1@op.pl
Przód O.K.Na moje "120 tyś."TYLKO REGENERACJA KOŃCÓWEK.Tył za miękki
~miro
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
trzyma się drogi.na nierównościach trochę dobija.w sumie ok.