Lista ocen Dodge Ram III 5.7 345KM 254kW 2003-2008 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dejwitt@op.pl
Pick Up 5.7 345KM 254kW
wersji QuadCab takiej jak ja mam z przodu jest bardzo wygodnie dla kierowcy i pasazera, bardzo duzo miejsca na nogi no i strasznie wygodny szeroki na 50 cm podlokietnik :) z tylu nie jezdze ale wspolczuje pracownika jak trzeba jecahc w daleka trase :> dla dzieci ok dla doroslych z tylu juz gorzej w wersji MegaCab z tylu jest tak samo doskonale wygodnie jak i z przodu
~dejwitt
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Ja mam wersje Quad Cab czyli podwójna kabina tyle że ta z tyłu jest nie pełnowymiarowa. Tak więc z przodu nikt na brak miejsca nie narzeka. Zaś z tyłu przez bardzo pionowe postawione oparcie i nei zawiele miejsca za fotel może doskwierać pasażerom na długich trasach. Z tego powodu następny Dodge będzie w wersji Crew Cab
~Drug
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Kierowca i pasażer z przodu czują się jak Bogowie, a pasażerowie z tyłu jak pokutnicy grzechu ciężkiego. Tył kabiny to porażka. Kanapa krótka pod tyłkiem, oparcie pionowe. Siedzi się jak na kiblu w małej przyczepie kempingowej. Lepiej się szybko wysrać i spierdalać.
~mgr hemi :)
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Kierowca i pasażer z przodu mają dość miejsca żeby wstać i zatańczyć walca. Natomiast z tyłu jest odrobinę gorzej. Na wakacje jechaliśmy w piątkę z tyłu siedziały siły najwyższe (czyt. ŻONY) i pomiędzy nimi fotelik z dzieckiem. Po 500km nie odczuwały zmęczenia.
~jumbo
Pick Up 5.7 345KM 254kW
jako auto dla 2 dorosłych + 2 dzieci ,rzeczywiście przód bardzo wygodne 2 siedzenia środek dla dziecka tył kanapeczka ciekawe co powiedzą jadący na niej w trasę
~bodano
Pick Up 5.7 345KM 254kW
W wersji Quad cab czyli najpopularniejszej podróżowanie na tylniej kanapie to horror. Krótkie siedlisko i prawie pionowe oparcie.
~Arta
Jest dużo miejsca