Lista ocen Dodge Stratus II Sedan (4) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

~Radziu
Sedan 2.7 L 203KM 149kW
No tutaj znowu nawiąże do skrzyni gdyby była 6 biegowa to..... Ogólnie na na trasie na gazie potrafi spalić 10,5l, średnio na trasie z szybkom jazdą pali ok 12 gazu. Miasto 12,5l do 14l. To już zależy od umiejętności operowania gazem i jazdy automatem Odnośnie spalania duzo zależy jaki gaz tankujemy. Szoku doznałem jak na jednej z średnio znanych stacji zatankowałem gaz i spalił mi 20l ale to była wina gazu. takze moja rada lepiej takować...
~Piotr
Sedan 2.4 152KM 112kW
ceny części porównywalne z audi, vw itd...ale rocznikami o jakieś 4 lata starszymi !!! tak, że w sumie są tańsze niż europejczyków, wszysko dostępne bez problemu...o naprawach nie napiszę, bo nigdy nic mi się nie popsuło :), np. wymiana rozrządu nie droższa niż w A4
~Leszek
Sedan 2.7 L 203KM 149kW
202KM muszą pić ale są ekonomiczne. Stała prędkość 120-140 na trasie i pali 8,5 a po Warszawie 12.5. Dla mnie bardzo dobre. Przeglądy w sieci fabrycznej staniały ostatnio. Na przeciętną kieszeń. Ceny części nie droższe niż opel czy vw.
~Leon Zawodowiec
Sedan 2.7 i 203KM 149kW