Lista ocen DS 5 Hatchback (Citroen) (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vive la France
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
Całkowity brak poważnych usterek, co biorąc pod uwagę komplikację konstrukcji każe uznać, że Francuzi poważnie podeszli (co im się nie zawsze zdarza ;) do projektu swojej jedynej i niespotykanej w całym motoryzacyjnym świadku hybrydy łączonej z silnikiem Diesla. Duże brawa i uznanie. Oby tak dalej a złe opinie o samochodach na "f" przestaną pokutować w społeczeństwie.
~Radesz
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 200KM 147kW
w pierwszym roku jak jechałem przez przełęcz Brennero - na oparach paliwa - silnik jak zassał fusy to odmówił posłuszeństwa, dwa dni czekania na diagnostykę i naprawę... Reset komputera oczyszczenie czegoś tam w środku i zatankowanie do pełna usunęła awarię... Później nic się nie przytrafiło
~Łukasz
Hatchback (Citroen) 2.0 Blue HDi 181KM 133kW
Z poważniejszych awarii miałem wymienianą sondę NOx (czujnik tlenków azotu) przy ok 188500 km oraz przewód od pompy paliwa. Wgrywana była także najnowsza mapa pracy silnika po tym jak wymienili mi tą sondę. Zauważalnie silnik ciszej pracuje, jakby lepiej.
~Michał
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Silnik sprawdzony w innych modelach. Popularny, znany przez mechaników. Jak to w nowych dieslach EGR, DPF.
~Tagor
Brak poważnych usterek przy przebiegu 172k
~atrax44
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 200KM 147kW
Jak na razie brak poważnych usterek.
~Krzysztof
No cóż NIC
~vanoss
Brak usterek.
~Jacek M.
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Brak i niech tak zostanie!
~Krzysztof
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW