Lista ocen DS 5 Hatchback (Citroen) (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vive la France
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
Przestrzeń z przodu i w tylnej części pojazdu jest bez zarzutu. Dodać do tego należy bardzo wygodne fotele z wysokiej jakości gatunku skórą, funkcją masażu, podgrzewania, elektrycznej regulacji oraz zmianami długości siedziska i mamy patent na bardzo komfortowe auto! Jedna gwiazda odjęta za pojemność bagażnika, która z uwagi na silnik elektryczny, zawieszenie i akumulator może być dla niektórych niewystarczająca (niecałe 400 litrów). Sprawę...
~Łukasz
Hatchback (Citroen) 2.0 Blue HDi 181KM 133kW
Mam 183 [cm] wzrostu i z przodu jest bardzo dobrze. Z tyłu nie siedziałem jako pasażer ale jak jadę z rodziną (4 dorosłe osoby o wzroście do 180 [cm]) to nie narzekają na miejsce. Zapewne większe osoby z racji dachu panoramicznego będą miały już gorzej ale dla mnie jest w sam raz.
~Krzysztof
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Nie jestem rosłym facetem (moje skromne 173) więc się mieszczę i jeździ mi się bardzo komfortowo - świetne fotele. Dramat był na trasie do Chorwacji w 5 osób - na tylnej kanapie na środku to max 2-3 godz da się wytrzymać. W 4 os jest b. komfotrowo.
~atrax44
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 200KM 147kW
Mimo opadającej linii dachu z tyłu wcale nie jest źle (mam 183 cm wzrostu i mieszczę się bez problemu). Podoba mi się że kokpit przyjemnie otula kierowcę (dla niektórych to wada) dzięki temu wszystko jest pod ręką.
~Tofikkiller
Hatchback (Citroen) 1.6 Blue HDi 120KM 88kW
Nie ma problemu dla przodu i tylu. Fotele są wygodne i da sie je pożądanie ustawić. Jak dla mnie (186cm i BMI w dolnym przedzale otyłości ?) 650km na raz bez przystanku i 6 h w robocie... bez zmeczenia jazdą.
~darkro
Hatchback (Citroen) 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Jezeli twoj wzrost nie przekracza 180 cm, bedzie super! Ja mam 195 cm i niemozliwym jest znalezienie komfortowej pozycji za kierownica - uderzam glowa w podsufitke.
~vanoss
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Dla mnie i dla dziecka jest OK. Całkiem spory bagażnik. Mam 189 cm wzrostu i bez problemu znalazłem dobrą pozycję za kierownicą i dopasowałem wyświetlacz head-up.
~hany
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Autko wygodne i stworzone do dalekich( równych) wycieczek. Tylne miejsca wygodne choć wysocy mogą mieć problem- nisko bo w moim aucie dach szklany i rolety odejmują trochę miejsca.
~były fan
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
dla kierowcy i pasażerów z tyło jest całkiem ok, jeśli chodzi o pasażera obok kierowcy - mniej miejsca ze względu na tunel środkowy - coś za coś
Dziennik kosztów dla DS 5 Hatchback (Citroen)
8,2
12,2
~vwir
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Kierowca 'otulony' wnętrzem. Może dla otyłych byłoby to nieprzyjemne, ale dla ludzi o normalnych rozmiarach jest naprawdę ok.
DS 5 Hatchback (Citroen)