Lista ocen Fiat 125p (85) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maniak 125p
Sedan 1.5 70KM 51kW
z powazniejszych usterek to i napraw to: wymiana aparatu zaplonowego, alternatora, pompy wody, rozrusznika, serwa, popmy sprzegla, zacisku hamulcowego oraz gaznika Ale to wszystko przez 4 lata posiadania Wezcie tez pod uwage wiek i przebieg To buly pierwsze tego typu naprawy od kad opuscil fabryke czyli od 76 roku!!
~lukasz
Sedan 1.3 60KM 44kW
wszystko bylo dobrze do niedawna nigdy mnie nie zawiudl palil zawsze na dotyk nawet przy -20 teraz juz przy +5 ma problemy teraz padl i nie pali wcale szczelil pasek rozrzadu(ja mam prawie caly osprzed silnika z poloneza z rozrzadem wlacznie kolektory gaznik orginalny jest tylko blo i glowica)
~k.b
Sedan 1.5 70KM 51kW
przez pompe oleju zatarlem pierwszy silnik zrobilem 40000 po remoncie teraz znowu cisnienia nie ma, ale to przez to ze jezdzilem nim po miescie na wysokich obratach 3000-3700 z 15 minut. niewiem czemu one tego nie wytrzymuja wydaje mi sie ze smarowanie jest slaboscia i 3 lozyska
~bzium@kki.net.pl
Sedan 1.5 70KM 51kW
tu aż 5 bo przejechałem autkiem 60 tyś.km w 3 lata nigdy nie zawiódł w trasie i w ogóle, jedyna usterka to bwymiana regulatora napiecia, i pompy układu chłodzenia (ciekła) 2 gałki w zawieszeniu., moj egzemplaż to ewenement 20 lat pierwszy lakier i brak śladów korozji.
~Barney
Sedan 1.5 70KM 51kW
Oprócz pęknięcia resorów i rozłączenie sie przegubu z wahaczem nie było poważnych usterek. Samochód jest w stanie wiele wytrzymać i wybaczyć. Samochód dobiło pęknięcie poprzecznicy - dało by się naprawić ale decyzja zapadła - zsyłka na złom.
~e100n
Sedan 1.5 70KM 51kW
Ogolnie rzecz biorac moim zdaniem fiat jest takim autem z ktorym trzeba robic JUZ bo jak sie teraz nie zrobi to na zlom go dac mozna.Mialem poprzedniego (´74 rok) to wlasnei zzwlekalem i co? na zlomie jest teraz fakt ze mial przejechane cos 260 tys.
~Skodziarz
Sedan 1.5 70KM 51kW
Przez jakieś 5-10 tys. km,miałem 3 awarie,raz poszły hamulce (po ostrym hamowaniu zniknęły),drugi raz skrzynia (zniknęła 3 i 4) i ostatnio raz,sprzęgło lub jakiś jego fragment został na asfalcie,przy próbie ruszenia
~ele20@poczta.fm
Sedan 2.0 140KM 103kW
Nic! Przez 120 tys. km (50 na oryginalnym silniku fso) nie przytrafila mi sie ani jedna awaria wymagajaca natychmiastowej naprawy lub odstawienia auta do serwisu. Najpowazniejsza sprawa to przedziurawiona chlodnica.
~Nigdy wiecej
Sedan 1.5 70KM 51kW
Wybite krzyżaki wałunapędowego,wyjący most,synchronizatory, odpadająca tapicerkauszkodzona nagrzewnica,urywające aie linki od szyb,awarie stacyjki zapieczone hamulce,KOROZJA BLACH w tym przewodów hamulowych
~deepblue
Sedan 1.5 70KM 51kW
Są lepiej dopracowane autka, ale w zasadzie nie jest źle. pod warunkiem że dbamy na bieżąco o dobry stan pojazdu. A najmłodsze egzemplarze mają już ponad 15 lat...