Lista ocen Fiat 125p (77) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wonzky
Sedan 1.5 70KM 51kW
Przestrzeni jes jakby nad to. spokojnie mieszcza sie prawi dwu metrowi pasazerowie, moga oni siedziec bezposrednio za soba i nie beda narzekali na komfort. Do tego duze miekie kanapy pokryte skyem daja wrazenie jakbysmy siedzieli w autach zze skandynawi, ktore charakteryzowaly sie w latach 80-tych takimi wlasnie miekkimi kanapami.
~maniak 125p
Sedan 1.5 70KM 51kW
Bardzo przestronne i wygodne auto ale raczej dla 4 niz 5 osob poniewaz z tylu nie ma na tyle miejsca ile sie wydaje Kierowca tez ma troche ciasno Jestem dosc wysoki i musze miec fotel odsuniety do konca co powoduje ze siedzacy z tylu nie ma zbyt wiele miejsca na nogi i kolana
~Barney
Sedan 1.5 70KM 51kW
Fiat jest samochodem dużym i na tylnej kanapie mieszczą się spokojnie 3 osoby, wysocy ludzie nie mają problemu z wyprostowaniem sie. Siedzenia są wygodne i dłuższa podróż nie sprawia problemów - chociaż spotkałem sie z różnymi opiniami.
~deepblue
Sedan 1.5 70KM 51kW
Bardzi fajnie. jest dużo miejsca, fajna kanapa z tyłu na któej nie trzeba zapinać pasów, bo i ch nie ma :) wiele osób może dosnać przyjemnych reminiscencji z dawnych czasów. 5 drzwi, pojemny bagażnik
~Piotrek
Sedan 1.5 70KM 51kW
poruzowanie tym samochodem jest bardzo wgodne kierowca rowniez podruzuje w wygodznych warnkach. prbemy maja kierowcy z dlugimi nogami poniewaz zachczaja nimi o kierownice,niestet ja tez sie do nich zaliczam:)
~Mario125p
Sedan 1.5 70KM 51kW
Fotele super wygodne, z tyłu dla 2 posażerów będzie wystarczająco miejsca, gorzej w 3 osoby. Za mały zakres regulacji fotela kierowcy - pow. 180cm wzrostu będzie ciasnawo.
~TYMON
Sedan 1.5 70KM 51kW
5 średnich osób jedzie bardzo wygodnie lub 2 grube dupska z tyłu i mamy prawidłowy rozkład masy jak w PORSCHE -szkoda że o tym zapomnieli napisać w książce obsługi.
~MArcin
Sedan 1.6 98KM 72kW
z przodu jest duzo miejsca ale z tyłu to nie radze podrużować osobom przekroju Mariusza Pudzianowskiego w 3 ale osoby mniejsze nie nażekają
~Rafał
Sedan 1.5 70KM 51kW
Przestrzen... co tu duzo gadac wiadomo ze w tym aucie jest miejsca na maksa, mozna wylozyc sie na calego.... Bagaznik spory 300l bez butki z gazem.
~Łukasz Świętochłowice
Sedan 1.3 60KM 44kW
mam 1,76m wzrostu dla mnie jest wystarczajaco duzo miejsca wygodne fotele i tylna kanapa na dalsze trasy bardzo wygodny