Lista ocen Fiat 125p (110) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~torek
Sedan 1.5 70KM 51kW
Czterobiegowa, toporna jak i cały samochód, lubiła cieknąć, no ale po za dolewkami, to w sumie bezobsługowa, dawała znać czasem o sobie jak zgrzytnęła. Gdy go kupiłem już tylny most dawał znać o swoim istnieniu, wymieniłem go, pomogło ale nie na długo.
~Skodziarz
Sedan 1.5 70KM 51kW
Po naprawie przez nadwornych \"mechaników\",tragedia,co drugi dzień coś trzeba było dłubać przy skrzyni albo przy sprzęgle,aczkolwiek w sumie nie chodził najgorzej,niestety po dwóch dniach ostrzejszej jazdy wysiadła 3 i 4,ale i tak dawał radę
~MArcin
Sedan 1.6 98KM 72kW
Dziła bez zarzutów chosiasz czasem mi sie wsteszny zacina ale mam sposób na to wsteczny nie wszedł no to luzik sprzęgiełko wsteszny i rakieta przypuszczam że to 170km/h udało sie wyciągnąć za pomocą skrzyni 5 biegowej
~Marcin cinek2000@interia.pl
Sedan 1.5 70KM 51kW
Na początku była czwóreczka, po pewnym czasie wymieniłem ją na piątke lecz ta nietety się popsuła i musiałem powócić do czwórki, ale terza jest już dobrze i szykuje się kolejny powrót tyle że tym razem do piątki!
~Wonzky
Sedan 1.5 70KM 51kW
Cztero biegowa szkrzynia w obecnych czasach nie jest zbyt optymalna, ale sprawuje sie dobrze, dziala bez wiekszych zarzutow, jest precyzyjna i ma dobrze zestrojone poszczegolne przelozenia
~mariusz
Sedan 1.5 70KM 51kW
skrzynia i silnik - polonez , na jedynce nie testowałem , dwójka 90 km/h , trójka 125 km/h , czwórka nie testowałem a maksymalnie jechałem 170 km/h (na piątce a miał dopiero ok. 5700 obr)
~Przemysław Janczyk, Częstochowa, 18 lat
Sedan 1.5 70KM 51kW
skrzynia orginalna 4- biegowa jest idealna. nie mam żadnych, żadnych zastrzeżeń. Nowa 5- biegowa od poldka wymaga nieustających ingerencji. stare są po prostu lepsze.
~Piotrek
Sedan 1.5 70KM 51kW
Ostatnio cos w niej zaczelo skrzypiec. Mysle ze to walek atakujacy ale slychac to tylko na niskich biegach. Skrzynia srawuje sie ogulni niezle czasami wypadaja biegi
~W.
Sedan 1.5 70KM 51kW
4biegi przy kierownicy!!! chodzą bardzo ale to bardzo dobrze. Fakt, wbicie wstecznego to już inna historia ale to pewnie kwestia wyczucia.
~Barney
Sedan 1.5 70KM 51kW
Skrzynia biegów jest bardzo elastyczna a zwłaszcza gdy mamy fiacika wyposażonego w 5-cio biegówkę. Jedno zastrzeżenie - fiacik lubi niskie obroty.