Lista ocen Fiat 125p (82) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rekinojad
Sedan 1.5 70KM 51kW
Kiepsko. Latem, w pełnym słońcu to prawdziwa katorga dla prawdziwych mężczyzn i ich oddanych kobiet (\"skaj is the limit\"). Wiatraczek robi więcej hałasu niż to wszystko warte. W deszczu mocno paruje. Planuję zamontować uchylne szybki; pamiętam, że w 126p sprawdzały się wyśmienicie. Zimą nie jeżdżę, ale sądząc po tempie nagrzewania się wnętrza wczesną wiosną, bez kożucha się nie obejdzie ;]
~Wonzky
Sedan 1.5 70KM 51kW
niestey ogrzewanie bynajmniej w moim Fiacie jest bardzo malo wydajne z wentylacja juz lepiej, ale na zime trzeba sie przyzwyczajac do tego ze zanim w aucie sie nagrzeje to my juz zakonczymy nasz podroz. Ale zawsze mozna zamontowac wydajniejsza nagrzewnice pochodzaca z nowszych modeli poloneza - pasuja idealnie i daja duzo ciepla.
~maniak 125p
Sedan 1.5 70KM 51kW
Ponad przecietny czas nagrzewania wnetrza Poprosty fenomenalna nagrzewnica Jesli jest sprawny termostat to w zimie przy -10 po 3 minutach z nawiewu leci ciepelko Gorzej w lecie Podczas 30min stania w korku musialem wlaczac nawiewy zeby ostudzic silnik Prawie sie gotowal:/
~kajetan@priv.sos.com.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
Zima cieplo juz po kilometrze jazdy. Zreszta mozna sobie uchylic fletnerke (czyli trojkatna uchylna szybke w drzwiach pzrednich) i po kilkunastu sekundach szyba pzrednia jest odparowana - latem w pogodne dni, nie ma lepszego nadmuchu na pasazerow ....:))
~Barney
Sedan 1.5 70KM 51kW
Nie mam zastrzeżeń, miło zdziwił mnie nawiew który chłodzi powietrze od razy mimo iż samochód stał wiele godzin na słońcu. Ogrzewanie jest dobre i w samochodzie od razu robi się ciepło.
~Ludi208
Sedan 1.5 70KM 51kW
Tak jak tu kiedyś przeczytałem potwierdzam chłodzenie w lecie w zasadzie nie istnieje tylko otwieranie okien pomoże ale za to ogrzewanie jest super i wystarczające.
~ostas
Sedan 1.5 70KM 51kW
u mnie nie za bardzo działa przynajmiej poniżej -15 ogolnie jest tak ze latem dmucha ciepłym a zimą zimnym. jednym słowem aklimatyzacja - wsiadasz i trzeba się zaaklimatyzować :)
~Marcin cinek2000@interia.pl
Sedan 1.5 70KM 51kW
Do póki nie wymieniłem nagrzewnicy i zaworka na niej było nie ciekawie. Wolnosię grzała,ale teraz jest super szybko sie nagrzewa. A wentylacja najlepsza jest przy otwartych oknach!!!
~torek
Sedan 1.5 70KM 51kW
Ogrzewanie raczej słabe, szczególnie w zimie. Wentylacji w zasadzie brak. Może to tylko mój egzemplarz był felerny? A może wywiewało ciepło przez dziury?
~DamiaN
Sedan 1.5 70KM 51kW
wskazówka w TEMP musi być pionowo albo prawie na czerwonym czyli po przejechaniu ok. w moim przypadku 35 KM.a wantyalcja?to okno trzba otworzyć