Lista ocen Fiat 125p (91) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Barney
Sedan 1.5 70KM 51kW
Silnik słychać zawsze i w każdej chwili, lecz mi się dźwięk podoba i nie miałem nigdy o to do fiacika pretensji. Osobiście jestem zwolennikiem słyszenia silnika gdyż można łatwo kontrolować jego pracę i nie dopuścić np. do "grania" zaworów a to uczy prowadzić i prawidłowo eksploatować samochód.
~Wonzky
Sedan 1.5 70KM 51kW
Na przecietnym poziomie stoi wyciszenie auta przeszkadza zwlaszcza szum oporow powietrza plynacy na kanciaka juz przy 80km/h jednak jesli dbamy o wszystkie uszczelki itp to mozemy miec w miare przyzwoite warunki.
~Przemysław Janczyk, Częstochowa, 18 lat
Sedan 1.5 70KM 51kW
nie badrzo jest cicho :) ale praca silnika jest przyjemna i da się przeżyć , a nawet z czasem można za nim zatęsknić. żaden inny samochód nie wydaje takiego dźwięku jak silnik fiatoski z łańcuszkiem rozrządu :)
~torek
Sedan 1.5 70KM 51kW
Ocena obiektywna, nie wszyscy lubią warkot tego silnika, ja akurat lubiłem. W trasie powyżej 90-100 km/h jest trochę głośno, natomiast w przedziale do 80-90 km/h jest całkiem przyjemnie.
~Rafał
Sedan 1.5 70KM 51kW
wyciszenie jest takie se.... w seryjnych modelach. No chyba ze sie zrobi maly tuning wydechu... wtedy w autku jest cicho i spokojnie:) ale to juz troszeczke skomplikowane,dlugo by tu pisac... heh...
~CLiN clin@vp.pl
Sedan 1.5 70KM 51kW
Z tym wyciszeniem to nie jest najlepiej ale teraz juz nie moge sobie wyobrazic zycia bez tego charakterystycznego huku podczas podóżowania z prędkości powyżej 100 km/h
~kajetan@priv.sos.com.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
inny rodzaj tlunikow, niz pozniejsze modele, dyfer z 2 litrami oleju (a nie 1,2 litra) cichutki. Powyzej 100 tylko powietrze szymi za bardzo, i troche juz slychac silnik.
~MArcin
Sedan 1.6 98KM 72kW
do 100 jest cicho po 110 włancza sie dzwiek w stylu metaliki to wał tak nadaje i piękne 130 i cicho jak bez włączonego silnika do 100 i ponad 130 to bajer
~Łukasz Świętochłowice
Sedan 1.3 60KM 44kW
do 130 jest cicho powyzej juz bardzo slychac silnik szczególnie gdy 2 gardziel otworzy sie mrawie na maxa wydech orginalny włoski bardzo cichutki
~maniak 125p
Sedan 1.5 70KM 51kW
Co do tego to auto jest dosc glosne Przy predkosciach rzedu 110-120kmh normalna rozmowa jest niestety utrudniona