Lista ocen Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991 (82) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ironman
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jesli co meisiac obejrzymy maluszka i wymienimy to co się zużyło to nas nic nei zaskoczy, u mnie padaja szybko półoski ale to dlatego ze an zabierakach oszczędzam. opd roku jest spokój - orginalne poloski i orginalne zabieraki, auto niestety lubi czsem nie odpalić jak postoi dłżej, oczywiscie i na to jest rada - podlać go troche do gaznika :) ze wszyswtkim sie da życ
~JAM - Jastrzębia Góra
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Jak na auto za takie małe pieniądze to jest super ... robiłem nim swego czasu ponad 120 km dziennie ... i nigdy mnie nie zawiódł... dwa razy musiałem go odpalić na pych bo rozrusznik nawalał... i trochę kiedyś przerywał z powodu wady pompy paliwowej.. ale po jej wymianie było ok. poza tym tylko lanie benzyny i jazda :)
~bam
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
trzeba dbac o ten samochod i stale zagladac to tu to tam. przez te wszystkie lata tylko dwa razy odmowil mi posluszenstwa, jak padl aparat zaplonowy oraz jak sie urwala linka sprzegla ale to slyszlem ze nawet w nowych seicentach potrafi sie urwac
~Selectas
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Drobizagiem jest caly samochod :] lubi sie psuc to nie powiem ze nie :] ale jak sie wpusci tam kobiete do srodka to ten drobiazg staje sie naprawde piekny :] , pachnacy a po wpuszczeniu tam mnie naprzykald :] Wypas :] wszystko dziala jak w zegarku :]
~kaszlak driver
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
w kaszlu psuja sie pierdoly.....jakas linka albo kawalek plastiku ktory trzyma linke kosztuje 20gr, a potrafi skutecznie wqr....jakies lozysko alternatora....uszczelniacze na pol osiach, wskaznik paliwa...i to tyle wlasciwie
~AdameK
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Nie ma drobiazgów. Kruszejące kable (ten od dyszy wolnych obroów w gaźniku 3 razy mi się ukruszył - musiałem nowy założyć). Różne duperele. Jak sie robi na bieżąco to grosze kosztuje. Większość można samemu na parkingu bez nażędzi.
~RomanZLasuPosiadaczCzerwonegoMonstrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
maluch jak każde starsze autko sie psuje ale to nie problem dla mechanika amatora, jest tak prosty w budowie że każdy go poskłada, części można znaleść wszędzie i za tak symboliczne kwoty że na początek to naprawde idealne autko
~Piotr
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jak się dba i robi wszystkie wymiany podzespołów w swoim określonym czasie to i 26 letni kaszel jest niezawodny - zdazało sie ze w jednym dniu robiłem po 200km i ani razu mie nie zawiódł
~nathaniel777
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
łojjj sypią sie wszystkie duperele pokolei - cieglo od szyby, skrzynia biegow, dmuchawa, linka od sprzzegla, kontrolki kierunkowskazow, paliwa i ręcznego. ale to chyba naturalne w tym wieku (1989)

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Smok79
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
zdarza się że coś się psuje - wiekowe samochody tak mają ale wiem że moge nim nad morze ze śląska jechać i dojade - jeśli coś Ci na trsie nawali to jesteś w stanie to zrobić bez wzywania mechaników z serwisu
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d